شما اینجا هستید: خانهاستانهامرکزیفرمانده سپاه روح الله استان مرکزی : گسترش فرهنگ ایثار و شهادت توطئه دشمن را خنثی می‌کند

فرمانده سپاه روح الله استان مرکزی : گسترش فرهنگ ایثار و شهادت توطئه دشمن را خنثی می‌کند

منتشرشده در مرکزی سه شنبه, 30 مهر 1398 ساعت 09:04
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز: فرمانده سپاه روح الله استان مرکزی گفت: گسترش فرهنگ ایثار و شهادت به عنوان عامل اصلی خنثی‌سازی توطئه‌های دشمنان، محور اصلی برنامه‌های گام دوم کنگره نقش امام راحل در جنگ تحمیلی و ۶ هزار و ۲۰۰ شهید این استان است.

به گزارش سپاه نیوز؛ سردار سرتیپ دوم پاسدار محسن کریمی فرمانده سپاه روح الله استان مرکزی در سومین نشست گام دوم کنگره ملی نقش امام خمینی(ره) در دفاع مقدس و ۶۲۰۰ شهید استان مرکزی در اراک، اظهار داشت: بنا داریم با قوت کارها و برنامه های کنگره با همان ساختارها را ادامه دهیم چراکه مجموعه ستاد کنگره یک تاییدیه مهم از فرمانده معظم کل قوا دارد و ما باید کارها را به نحو بهتری پیش ببریم.

 

وی افزود: تهیه و چاپ ۱۳۲ عنوان کتاب تا زمان کنگره اقدامی شایسته بود که کار تهیه باقی آنها هم نیز باید با قوت ادامه داشته باشد و ۱۶۰ عنوانی که برنامه ریزی شد به اتمام برسد.

 

سردارکریمی بیان کرد: برای تهیه هر کتاب بیش از ۱۷ گام برداشته شده و کلیه کارهای تخصصی و استانداردهای لازم برای هر کتاب به طور کامل رعایت شده است.

 

وی ادامه داد: آن چیزی که امروز مهم است شیوه توزیع برای در دسترس عموم قرار گرفتن کتاب‌ها است که باید دارای یک مکانیسم مشخص باشد و این ماموریت مهمی است و همانگونه که برای تهیه کتاب‌ها زحمات فراوانی کشیده  شده، باید برای توزیع آنها نیز اهمیت قائل شویم.

 

فرمانده سپاه روح‌الله استان مرکزی گفت: استفاده از ظرفیت های حوزه، مدارس و دانشگاه ها برای معرفی کتاب‌ها باید به طور ویژه پیگیری شود چراکه یکی از اهداف مهم ما در کنگره شناساندن امام (ره) و شهدا به نسل جوان است و از این ظرفیتها باید به نحو احسن استفاده کرد.

 

وی تصریح کرد: محفل های جمع خوانی کتاب که توسط اداره کل کتابخانه ها راه افتاده ظرفیت بسیار مناسبی برای معرفی کتب کنگره است که باید از آن نیز استفاده شود. نمایشگاه ملی کتاب در استان مرکزی که طی روزهای آینده برگزار می شود نیز فضای بسیار مناسبی برای کتابخوانی فراهم می کند که ستاد کنگره باید با ایجاد یک غرفه متنوع از این فضا استفاده کند.

 

کریمی گفت: همچنین اساتید در دانشگاه های استان با توجه به ظرفیتی که در اختیار دارند می توانند کتب تهیه شده در ذیل کنگره را به دانشجویان معرفی کنند.

 

 

انتهای خبر/09

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است