شما اینجا هستید: خانهاستانهامرکزیمسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه روح الله استان مرکزی تاکید کرد: انقلاب اسلامی همواره خاری درچشم دشمنان است

مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه روح الله استان مرکزی تاکید کرد: انقلاب اسلامی همواره خاری درچشم دشمنان است

منتشرشده در مرکزی سه شنبه, 14 آبان 1398 ساعت 11:19
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز: مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه روح الله استان مرکزی گفت: انقلاب اسلامی همواره در طول چهل ساله عمرخود خاری درچشم دشمنان بوده است.

به گزارش سپاه نیوز؛ حجت الاسلام والمسلمین ماشالله عبدی مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه روح الله استان مرکزی به مناسبت فرارسیدن یوم الله 13آبان روز استکبارستیزی و تسخیر لانه جاسوسی آمریکا درگفتگویی اظهار داشت: دانش آموزان بسیجی هیچ گاه سلاح مبارزه با استکبار را بر زمین نمی گذارند زیرا مقابله در برابر استکبار توصیه امام راحل (ره ) بوده است.

 

وی افزود: دشمنی آمریکا با ایران، اعتقادی و محتوایی است و آنها با اصل جمهوری اسلامی بامحوریت جبهه مقاومت درمنطقه که استکبار ستیزی و آزادی خواهی است مشکل دارند , درواقع دشمنی دنیای استکبار با ایران اسلامی ، راهبردی است نه تاکتیکی.

 

حجت الاسلام والمسلمین عبدی تصریح کرد: مردم ایران اسلامی با حضور مقتدرانه و گسترده در راهپیمایی13آبان ، همواره در مسیر تحقق آرمان های امام و شهدا ، و رهبر معظم انقلاب اسلامی گام برداشتن را اثبات می کنند.

 

وی بااشاره به اینکه امروز به برکت فداکاری و ازخودگذشتگی شهداء آرمان های انقلاب اسلامی به همه جهان صادر شده است گفت: انقلاب اسلامی همواره در طول چهل ساله عمرخود خاری درچشم دشمنان بوده است.

 

مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه روح الله بیان کرد: پیروزی انقلاب اسلامی و شکل گیری نظام الهی و دینی در ایران موجب تغییرات سیاسی در سایر کشورهای منطقه و جهان شد و منافع آمریکا و غرب را به خطر انداخت.

 

وی خاطرنشان کرد:دنیای استکبار به سرکردگی آمریکای جنایتکار جنگ اقتصادی و روانی گسترده ای را علیه کشور و مردم آغاز کرده و هدف اصلی آن نیز تضعیف نظام مقدس جمهوری اسلامی و مایوس نمودن مردم نسبت به انقلاب اسلامی است.

 

 

انتهای پیام/09

 

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است