شما اینجا هستید: خانهاستانهامرکزیمسئول بسیج سازندگی سپاه روح الله استان مرکزی : ۴۷۰گروه جهادی شناسنامه دار در استان به محرومان خدمت رسانی می کنند

مسئول بسیج سازندگی سپاه روح الله استان مرکزی : ۴۷۰گروه جهادی شناسنامه دار در استان به محرومان خدمت رسانی می کنند

منتشرشده در مرکزی شنبه, 18 آبان 1398 ساعت 10:30
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز: مسئول بسیج سازندگی سپاه روح الله استان مرکزی گفت: درحال حاضر ۴۷۰ گروه جهادی شناسنامه دار در استان فعال هستند که در قالب گروه های مختلف بسیج کشاورزی، کارگری، پزشکی و... سازماندهی شده اند.

به گزارش سپاه نیوز؛ محترمی مسئول بسیج سازندگی سپاه روح الله استان مرکزی در گفت و گویی اظهار داشت: یکی از رویکردهای سازمان بسیج سازندگی اردوهای جهادی است و در سطح استان ۴۷۰ گروه جهادی شناسنامه دار و جغرافیادار هستند که در قشرهای مختلف بسیج کشاورزی، کارگری، پزشکی و... سازماندهی شدند و در مناطق محروم فعالیت می کنند.

 

مسئول بسیج سازندگی استان مرکزی گفت: پس از پیروزی انقلاب حرکت های خود جوش جهادی توسط بسیج سازندگی شکل گرفت و جهاد گران و نیروهای داوطلب مردمی در قالب جهاد سازندگی با حضور در مناطق محروم به ارایه خدمات مختلف عمرانی، پزشکی و... پرداختند.

 

وی ادامه داد: از ابتدای سال جاری تاکنون نزدیک به ۷۰۰ سری جهیزیه بین زوج های جوان مناطق محروم توزیع شده است و در نظر داریم تا پایان ۹۸ به یک هزار سری جهیزیه افزایش پیدا کند و تمامی جهیزیه ها با استفاده از کالای ایرانی تهیه شده است.

 

مسئول بسیج سازندگی استان مرکزی بیان کرد: در بحث گفتمان گروه های جهادی مهم ترین رویکرد، تربیت و آموزش مدیران آینده کشور است.

 

محترمی گفت: در بیانیه گام دوم انقلاب مقام معظم رهبری( مد ظله العالی)  به گروه های جهادی و بسیج سازندگی به عنوان یکی از دستاوردهای انقلاب اشاره می شود و پیرو این مساله سازماندهی کمی و کیفی گروه های جهادی در سطح استان مدنظر است تا با توجه این رویکرد همان طور که نسل انقلابی در چهل سال اول گام نخست را محکم برداشتند، گام دوم نیز توسط جهادگران برای شکوفایی اقتصادی انقلاب برداشته شود.

 

وی افزود: در این راستا حرکت به سمت اجرای پروژه ها در حوزه صرفه جویی در منابع آبی و ایجاد اشتغال با استفاده از مزیت های نسبی در استان مرکزی از جمله اولویت های بیانیه گام دوم انقلاب به شمار می رود.

 

مسئول بسیج سازندگی استان مرکزی اظهار کرد: بحث حمایت از جوانان در مناطق محروم از اولویت های بسیج سازندگی استان پیرو بیانیه گام دوم انقلاب است .

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است