شما اینجا هستید: خانهاستانهامرکزی فرمانده سپاه روح الله استان مرکزی : ۳۴ عملیات شاخص توسط رزمندگان استان مرکزی در دفاع مقدس انجام شد

 فرمانده سپاه روح الله استان مرکزی : ۳۴ عملیات شاخص توسط رزمندگان استان مرکزی در دفاع مقدس انجام شد

منتشرشده در مرکزی دوشنبه, 18 آذر 1398 ساعت 09:38
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز؛ فرمانده سپاه روح الله استان مرکزی گفت: ۳۴ عملیات شاخص به همت رزمندگان این استان در دوران دفاع مقدس انجام شد که نیاز است تولیدات محتوایی برای این عملیات‌ها انجام شود.

به گزارش سپاه نیوز؛ سردار سرتیپ دوم پاسدار محسن کریمی فرمانده سپاه روح الله استان مرکزی در دوازدهمین نشست گام دوم کنگره ملی نقش امام خمینی(ره) در دفاع مقدس و ۶۲۰۰ شهید استان مرکزی افزود: با تولیدات محتوایی در مورد عملیات‌ها می توان عملکرد رزمندگان استان مرکزی را به نحو شایسته‌ای به نسل جدید معرفی کرد.

 

وی در ادامه اظهار داشت: آن چیزی که باید در خصوص الگوی شهدا مدنظر قرار گیرد این است که روش‌های عملیاتی شدن از این الگوها بررسی و زمینه‌ای فراهم شود تا نسل جدید از آنها استفاده کند.

 

وی افزود: در چند سال اخیر به خصوص یک سالی که برنامه‌های اجرایی کنگره شهدای استان در حال برگزاری است اقدامات مناسبی در راستای معرفی شهدا به نسل جدید انجام شده که باید با قوت ادامه پیدا کند.

 

فرمانده سپاه روح الله استان مرکزی گفت: فضای عمومی استان در طول مدت برگزاری کنگره و برنامه های ذیل آن به برکت امام و شهدا تحت تاثیر معنویت این عزیزان قرار گرفته و ما امروز همه وظیفه داریم با همان اهتمامی که در گام اول کنگره داشتیم  گام دوم  را ادامه دهیم.

 

سردار کریمی افزود: شهدا یادآور عزت و سربلندی برای کشور هستند که اگر امروز ما به دنبال پیشرفت غیرتمندانه کشور هستیم و می‌خواهیم آرمان های بلند امام و رهبری را عملیاتی سازیم باید به شهدا و آرمان‌های آنان توجه داشته باشیم.

 

فرمانده سپاه روح الله استان مرکزی با تاکید بر اینکه بنا است کلیه اقدامات محرومیت‌زدایی و خدمت‌رسانی در گام دوم کنگره با قوت ادامه یابد و در این راستا برنامه‌های مختلفی پیش‌بینی شده‌است گفت: تهیه ۶۲۰ جهیزیه و ۶ هزار و ۲۰۰ بسته نوشت‌افزار که به برکت کنگره شهدا اتفاق افتاد تنها بخشی از اقدامات چشمگیر خدمت رسانی کنگره بود که به عنوان هدایای امام، رهبری و شهدا توزیع شد.

 

وی اظهار داشت: در گام دوم کنگره همچون گام اول برنامه‌های متنوعی در نظر گرفته شده که بنا است از ظرفیت‌ها و توانمندی‌های استان در این مرحله نیز استفاده شود.

 

 فرمانده سپاه روح الله استان مرکزی گفت: یکی از بسترهایی که در کنگره استفاده شد فضای مجازی بود که با چند هدف اینکار را انجام و دستاوردهای مناسبی در این راستا کسب شد.

 

 فرمانده سپاه روح الله استان مرکزی با اشاره به اینکه از کارگروه‌های کنگره در گام دوم انتظار است ادامه کارهای تحقیقاتی و پژوهشی است که باید با قوت ادامه پیدا کند گفت: استفاده هنرمندانه از ابزارهای نوین امروز یک ضرورت است و کنگره شهدا توانست با بسیاری از ابزارهای هنری و تبلیغی استفاده کند.

 

وی اظهار داشت: بازخوانی عملیات‌های استان باید به طور جدی دنبال شود چراکه استان مرکزی در عملیات‌های زیادی نقش موثر داشته و باید این نقش پیوسته بازخوانی شود.

 

 فرمانده سپاه روح الله استان مرکزی با اشاره به اینکه به برکت کنگره شهدای استان سرکشی جامع از خانواده شهدای استان انجام شد ادامه داد : می‌توان گفت این کار یک اقدام شاخص در بین استان‌ها بود و این سرکشی ها سالیانه ادامه پیدا می کنند.

 

سردار کریمی با تاکید بر اینکه معرفی روزانه شهدای استان که توسط کانال‌های کنگره انجام می‌شود کار بسیار ارزشمندی است افزود: سایر رسانه‌ها به خصوص صدا و سیما نیز باید به این موضوع نیز توجه کنند.

 

گفتنی است ؛ استان مرکزی در دفاع مقدس ۶ هزا رو ۲۰۰ شهید تقدیم کرده‌است.

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است