شما اینجا هستید: خانهاستانهامازندران رئیس بسیج سازندگی استان مازندران خبر داد : فعالیت 4 هزار گروه جهادی خدمت‌رسان در مازندران

 رئیس بسیج سازندگی استان مازندران خبر داد : فعالیت 4 هزار گروه جهادی خدمت‌رسان در مازندران

منتشرشده در مازندران یکشنبه, 14 ارديبهشت 1399 ساعت 09:30
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز: رئیس سازمان بسیج سازندگی سپاه کربلای استان مازندران با اشاره به فعالیت چهار هزار گروه جهادی خدمت‌رسان در مازندران گفت: هم اکنون ۶۰ نقطه محروم مازندران توسط بسیج سازندگی خدمت‌رسانی می‌شود.

به گزارش سپاه نیوز؛ اقبال‌پور رئیس بسیج سازندگی استان مازندران در دیدار با نماینده ولی فقیه در مازندران به گسترش گروه‌های جهادی و عمومی کردن گفتمان جهادی اشاره  کرد و از تشکیل گروه جهادی خدمت‌رسان در بیش از چهار هزار پایگاه مقاومت بسیج استان خبر داد.

 

وی افزود:‌ گروه‌های جهادی برای رفع محرومیت و ارائه خدمات گوناگون در 60 نقطه محروم، کم‌برخوردار و در معرض آسیب‌های اجتماعی با انواع ارائه خدمات گوناگون مشغول به فعالیت هستند.

 

 اقبال‌پور ادامه داد : گروه‌های جهادی با همگرایی عناصر محلات شامل امام جماعت، فرمانده پایگاه مقاومت بسیج، دهیار و شورای روستا، در همه عرصه‌های زیرساختی، فرهنگی، آموزشی، بهداشتی و اشتغال، خدمات‌رسانی می‌کنند تا رشد و پیشرفت محله  به‌‌صورت متوازن صورت گیرد.

 

رئیس سازمان بسیج سازندگی سپاه کربلا به خدمت‌رسانی و محرومیت‌زدایی سازمان بسیج سازندگی نیز اشاره کرد و با اعلام اینکه در سال گذشته با همکاری کمیته امداد امام خمینی(ره) استان، 300 واحد مسکن مددجویی، احداث و تحویل شد گفت:‌ بیش از 374 واحد مسکن سیل‌زدگان استان، با همکاری نهادهای حمایتی و حضور پررنگ گروه‌های جهادی، احداث و مرمت و به بهره‌برداری رسید.

اقبال پور  با اشاره بیانات رهبر معظم انقلاب که  اقتصاد اولویت فوری کشور است خاطرنشان کرد:‌ در این برهه از زمان اجرای سیاست‌های اقتصاد مقاومتی که در مقابل اقتصاد بانک محور قرار دارد، از اهمیت دوچندانی برخوردار است.

 

رئیس سازمان بسیج سازندگی سپاه کربلا با تصریح بر اینکه نفت یک ثروت ملی است و باید به درستی از آن استفاده شود، تاکید کرد:‌ باید از خام فروشی نفت و وابستگی بیش از حد اقتصاد کشور به آن جلوگیری کرد.

 

اقبال‌پور با اعلام اینکه سازمان بسیج سازندگی سپاه کربلا، طرح کلی تولید و کسب و کار استان را مبتنی بر اقتصاد بدون نفت طراحی کرده است که می‌تواند مورد استفاده قرار گیرد یادآور شد:‌ این سازمان با استفاده از ظرفیت و توان گروه‌های جهادی تخصصی، آمادگی دارد تا در زمینه تحقق شعار سال، بهبود فضای تولید و اشتغال و نیز رفع سایر مشکلات استان به دستگاه‌های اجرایی کمک کند.

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است