شما اینجا هستید: خانهاستانهامازندرانفرمانده سپاه کربلای استان مازندران مطرح کرد: پیشتازی بسیج مازندران در کمک به بهداشت و درمان برای مدیریت کرونا

فرمانده سپاه کربلای استان مازندران مطرح کرد: پیشتازی بسیج مازندران در کمک به بهداشت و درمان برای مدیریت کرونا

منتشرشده در مازندران دوشنبه, 15 ارديبهشت 1399 ساعت 14:22
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز: فرمانده سپاه کربلای استان مازندران گفت: بسیج و سپاه استان در کمک به مجموعه بهداشت و درمان برای مهار و مدیریت کرونا در سطح کشور پیشگام و پیشتاز بوده است.

به گزارش سپاه نیوز؛ سردار سرتیپ دوم پاسدار محمدحسین بابایی فرمانده سپاه کربلای استان مازندران  در مراسم تودیع و معارفه مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه کربلا با اشاره به فرمایش حضرت امام راحل مبنی بر حفاظت و پاسداری از اسلام اظهار داشت: فلسفه سپاه پاسداری از انقلاب اسلامی است وبنا دارد با تمام وجود اسلام را محافظت کند.

 

وی یادآور شد: سپاه در عرصه‌های مختلف نظیر جبهه جهاد علمی، فرهنگی، اقتصادی و فرهنگی نقش آفرینی می کند و این مسئله سبب غیض و غضب دشمنان شده است و امروز سپاه در عرصه جبهه دفاع از سلامت حضور دارد.

 

سردار بابایی تصریح کرد: حضور روحانیت در سپاه مسئله جدانشدنی است و روحانیون نیز همواره نیز در عرصه‌های مختلف نقش آفرینی کرده اند.

 

فرمانده سپاه کربلا همچنین با اشاره به شیوع بحران کرونا ویروس از فعالیت و تلاش گروه‌های جهادی برای مقابله با این بحران در استان تقدیر کرد و گفت: بسیج مازندران از نظر کمک به مجموعه بهداشت و درمان پیشگام بوده است.

 

وی با بیان اینکه مازندران استانی بانشاط و فعال محسوب می‌شود، از تولید بیش از شش میلیون قطعه اقلام بهداشتی و درمانی در استان خبر داد و گفت: همچنین بیش از شش میلیون لیتر مواد ضدعفونی کننده با امکانات مردمی تهیه و توزیع شده است.

 

در این مراسم حجت الاسلام والمسلمین تسخیری به عنوان مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه درسپاه استان مازندران معرفی شد.

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است