شما اینجا هستید: خانهاستانهامازندرانفرمانده سپاه کربلای استان مازندران: ۳۵۰ واحد مسکونی سیل زده در مازندران نوسازی شد

فرمانده سپاه کربلای استان مازندران: ۳۵۰ واحد مسکونی سیل زده در مازندران نوسازی شد

منتشرشده در مازندران چهارشنبه, 17 ارديبهشت 1399 ساعت 14:40
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز: فرمانده سپاه کربلای استان مازندران با اشاره به ۴۹۳ باب نوسازی سیل زدگان استان از اتمام و نوسازی ۳۵۰ واحد مسکونی خبر داد.

به گزارش سپاه نیوز؛ سردارسرتیپ دوم پاسدار محمدحسین بابایی فرمانده سپاه کربلای استان مازندران در مراسم افتتاحیه خانه‌های محروم روستاهای بخش مرکزی نکا اظهار کرد: در راستای محرومیت زدایی مناطق محروم بسیجیان پروژه‌های بسیار زیادی را در اختیار گرفتند و این بار نیز مصمم‌تر از سابق برای خانه دار شدن خانواده‌های محروم، اشتغال روستایی، پروژه‌های عمرانی درون روستایی پای کارآمدند.

 

وی افزود: به رغم هزار و ۸۰۰ پروژه مصوب بسیج سازندگی، خوشبختانه بیش از دو هزار پروژه اعم از بیمارستان، پل‌های روستایی، دیواره‌های حفاظتی، غسالخانه، راه‌های روستایی و… اجرایی و به سرانجام رسید.

 

فرمانده سپاه کربلای مازندران با اشاره به همت سپاه در احداث خانه‌های سیل زدگان تصریح کرد: بسیج سازندگی مازندران سال گذشته به کمک مردم و خیرین ۸۸ باب مسکن برای سیل زدگان استان احداث کرد.

 

 سردار بابایی ادامه داد : از ۲۷۳ واحد مسکونی تعمیری که در سیل سال گذشته آسیب دیدند تمامی واحدها بهسازی شدند و همچنین از ۴۹۳ باب نوسازی استان تاکنون ۳۵۰ واحد مسکونی سیل زدگان نوسازی شد.

 

وی با اشاره به عقب ماندگی روستاهای بالادست نکا متذکر شد: روستاهای بالادست شهرستان نکا به دلیل نبود امکانات ضروری ازبرخی عقب ماندگی‌ها رنج می‌برد که به مراتب این مشکلات در روستاهای پایین دست کمتر است لذا بسیج با مشارکت مردم درصدد است این عقب ماندگی‌ها را رفع کند.

 

وی ضمن اشاره به توزیع ۱۰۱ هزار بسته معیشتی بیان کرد: در رزمایش همدلی و کمک مومنانه ۱۰۱ هزار بسته معیشتی توسط توسط مردم جمع آوری و در بین خانواده‌های نیازمند و محروم توزیع شد همچنین در مرحله دوم رزمایش همدلی و کمک مومنانه یک پنجم توسط سپاه و چهار پنجم دیگر توسط مردم صورت خواهد گرفت.

 

گفتنی است، ۶ باب خانه محروم در روستاهای گلورد بزرگ، للرد و لاکتراش با حضور فرمانده سپاه کربلای مازندران، مدیرکل کمیته امداد امام خمینی و سایر مسئولان استانی و شهرستانی افتتاح و به بهره برداری رسید.

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است