شما اینجا هستید: خانهاستانهامازندرانفرمانده سپاه کربلای استان مازندران : بسیجیان اقلام بهداشتی تولید کردند

فرمانده سپاه کربلای استان مازندران : بسیجیان اقلام بهداشتی تولید کردند

منتشرشده در مازندران یکشنبه, 28 ارديبهشت 1399 ساعت 14:23
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز: فرمانده سپاه کربلای استان مازندران مجموع اقلام بهداشتی تهیه و تولید شده توسط بسیجیان را در مرحله اول رزمایش ایثار ۶۰ میلیارد تومان اعلام کرد.

به گزارش سپاه نیوز؛ سردار سرتیپ دوم پاسدار محمد حسین بابایی فرمانده سپاه کربلای استان مازندران در آغاز مرحله دوم رزمایش مومنانه در شهرستان سوادکوه، با بیان اینکه بحران ویروس کرونا می‌توانست برای ما هم مانند اکثر کشورهای جهان یک حادثه بسیار تلخ باشد، خاطرنشان کرد: اما به یمن فرهنگ غنی شیعی، اهل بیتی و وجود نایب امام زمان، قضیه کرونا با وجود تحریم‌ها برای ما تبدیل به صحنه‌های بسیار زیبا شد و فرصت زیادی برای انقلاب اسلامی ایجاد کرد.

 

وی یکی دیگر از خواص ویروس کرونا را بازگشت مردم کشور به سمت باطن پاکشان برشمرد و با بیان این مطلب که مردم ما در هنگام سختی و قحطی به جای اینکه به جان هم بیافتند، به هم کمک کردند، گفت: در دین، سه واژه مواسات، انفاق و ایثار وجود دارد که مواسات به معنای همدردی، انفاق به معنای بخشیدن زیادی مال و ایثار نیز برتری دادن دیگران بر خود است و کادر درمان ما و بسیجیانی که به کمک آنها شتافتند و ماسک و گان دوختند از رفاه خود گذشتند و ایثار کردند و عده‌ای از مال خود انفاق و بخش زیادی از مردم ما مواسات کردند.

 

سردار بابایی از دیگر دستاوردهای ویروس کرونا را خلاقیت و ابتکار عنوان کرد و افزود: ما در اوج تحریم، به تولیدکننده تبدیل شدیم و ابتکار و خلاقیت جوانان ما گل کرد و اکنون کیت‌های آزمایشگاهی ما به آلمان صادر می‌شود و اگر شرایط محیا باشد به همه جهان آسیب‌دیده کمک می‌کنیم.

 

فرمانده سپاه کربلا استان مازندران با بیان اینکه هر وقت مردم پای کار باشند، مشکلات تمام می‌شود، به گشت رضویون و امنیت مردمی اشاره و بر مردمی شدن اقتصاد، فرهنگ و دیگر امور تأکید کرد و گفت: اقتصاد آسیب‌پذیر است و باید بیشتر به مردمی شدن آن توجه شود.

 

وی با اذعان بر اینکه حضور مردم موجب تحقق این کار زیبا در رزمایش مومنانه شد، افزود: در مرحله اول رزمایش ایثار از ابتدای اسفند تا ۱۵ شعبان، عدد ریالی کمک کارگاه‌های تولیدی و بیش از پنج هزار خیاط و عوامل خیاطی در استان، بیش از ۶۰ میلیارد تومان می‌شود و در رزمایش مومنانه این رقم چندین برابر شد.

 

فرمانده سپاه کربلا استان مازندران با بیان اینکه نمونه این همدلی میان مسئولان تنها در زمان دفاع مقدس بوده است، بر لزوم روند ادامه این امر تأکید کرد و افزود: امروز کمک مومنانه و فردا باید به کارآفرینی برای این افراد که نیازمند کار هستند، توجه شود.

 

وی با اشاره به شعار سال، گفت: هر فرد باید بیاندیشد که می‌تواند چه نقشی را در جهش تولید ایفا کند و بدانیم که نه دشمن هیچ گاه دست از سر ما بر می‌دارد و نه دنیا، دنیا رفاه و بیکاری است بلکه دنیا به آزمایش‌ها پیچیده شده است و کار ما هیچگاه تمام نمی‌شود و سرمایه‌ای که امروز به دست آورده‌ایم را نباید مفت از دست دهیم بلکه مجدد سرمایه‌گذاری کرده و رویش‌های آن را ببینیم.

 

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است