شما اینجا هستید: خانهاستانهامازندرانمسئول سازمان بسیج سازندگی سپاه کربلا استان مازندران: اجرای پروژه‌های عمرانی در مازندران سرعت می‌گیرد 

مسئول سازمان بسیج سازندگی سپاه کربلا استان مازندران: اجرای پروژه‌های عمرانی در مازندران سرعت می‌گیرد 

منتشرشده در مازندران سه شنبه, 30 ارديبهشت 1399 ساعت 11:32
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز: مسئول سازمان بسیج سازندگی سپاه کربلای استان مازندران گفت: سعی خواهیم کرد تا آبان ماه امسال بخش زیادی از پروژه‌هایی که در حوزه راه، ابنیه و دیوار کشی حفاظتی رودخانه‌ها به ما واگذار شده را با سرعت بیشتری پیش ببریم تا هرچه زودتر به بهره‌برداری برسند.

به گزارش سپاه نیوز؛ اقبال‌پور مسئول سازمان بسیج سازندگی سپاه کربلای استان مازندران در حاشیه بازدید رازجویان معاون عمرانی استانداری از پروژه‌های بسیج سازندگی در جمع خبرنگاران با بیان اینکه سازمان بسیج سازندگی استان مازندران پروژه‌های زیادی را در دست اقدام دارد، اظهار کرد: در حوزه عمرانی پروژه‌هایی به صورت موافقت نامه با سازمان برنامه و بودجه استان امضا شده که بخشی از این پروژه‌ها هم در حال شروع و افتتاح است.

 

وی با اشاره به اینکه یکی از  پروژه‌های عمرانی، پروژه دیوارسازی و حفاظتی رودخانه‌های مازندران است، تصریح کرد: از این جهت توانستیم در حوزه جغرافیایی منگل شهرستان قائمشهر  از ۷.۵ کیلومتر دیوارکشی حفاظتی رودخانه  به طول ۱.۵ کیلومتر را در شرایط سخت آب و هوایی فصل پاییز و زمستان انجام دهیم و اگر مجوزات زودتر صادر شود در شش ماه آینده نیز پروژه این دیوار کشی به طول بیش از ۴ کیلومتر برای جلوگیری از مخاطرات مربوط به سیل و بالا آمدن آب رودخانه‌ها انجام خواهد شد.

 

رئیس سازمان بسیج سازندگی سپاه کربلا مازندران خاطرنشان کرد: امسال در حوزه عمرانی تعداد زیادی پروژه‌های پل سازی داشتیم که البته آن پروژه هایی که در اولویت بود سعی کردیم زودتر به اتمام برسانیم.

 

اقبال‌پور با اشاره به اینکه تعداد زیادی پروژه ورزشگاه‌های استان مازندران توسط سپاه و بسیج سازندگی اجرا شده است، گفت: بخشی از این پروژه ها در دست اقدام بوده و سعی ما بر این است هرچه زودتر این پروژه‌ها به بهره‌برداری برسند.

 

وی در خصوص پروژه راه‌های روستایی نیز افزود: در پروژه‌هایی که محور آن‌ها توسعه راه است به شدت مشغول فعالیت هستیم تا بتوانیم زیر ساخت آن‌ها را آماده کنیم و شرایط برای آسفالت کردن آن فراهم شود.

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است