شما اینجا هستید: خانهاستانهامازندرانمسئول دفتر نمایندگی، ولی فقیه در سپاه کربلا استان مازندران: لازمه موفقیت در امور داشتن انسجام و روحیه انقلابی است

مسئول دفتر نمایندگی، ولی فقیه در سپاه کربلا استان مازندران: لازمه موفقیت در امور داشتن انسجام و روحیه انقلابی است

منتشرشده در مازندران چهارشنبه, 26 شهریور 1399 ساعت 12:47
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز: مسئول دفتر نمایندگی، ولی فقیه در سپاه کربلا استان مازندران در جمع کارکنان سپاه تنکابن لازمه موفقیت سپاه را داشتن انسجام، روحیه انقلابی و خلاقیت و پشتکار دانست و گفت: نباید از بوق وکرنای رسانه‌ای دشمن ترس و واهمه داشته باشیم.

به گزارش سپاه نیوز؛ حجت الاسلام والمسلمین غلامحسن تسخیری مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه کربلا استان مازندران در جمع کارکنان سپاه تنکابن لازمه موفقیت سپاه را داشتن انسجام، روحیه انقلابی و خلاقیت و پشتکار دانست و تصریح کرد: نباید از بوق وکرنای رسانه‌ای دشمن ترس و واهمه داشته باشیم بلکه لازمه مقابله، داشتن اتحاد وانسجام در برابر دشمن است.

 

حجت الاسلام والمسلمین تسخیری با اشاره به اینکه مالک اشتر معصوم نبود، اما تراز خود را بالا آورد، اضافه کرد: او مثل همه ما یک انسان بود آنقدر کار و تلاش نمود تا امام فرمود: خدا رحمت کند مالک را لذا یک شخصیت معمولی در کنار امام رشد پیدا کرد.

 

مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه کربلا در ادامه با تصریح بر اینکه  ما هم می‌توانیم مثل عمار شویم، افزود:‌شرایط دوران عمار هم پچیده بود لذا در سرزمین کفر اسلام آورد و بنده وعبد خدا شد.

 

حجت الاسلام والمسلمین تسخیری به ویژگی‌های شخصیتی عمار پرداخت و خاطرنشان کرد: عمار بیشتر از همه کار می‌کرد اشرافیگری  نمی‌کرد و طمع نداشت و با مدیریت بسیجی در میدان بود و فضا را برای رهبر جامعه باز می‌کرد.

 

وی در پایان سخنان خود با تاکید بر اینکه عمار احترام رهبر دینی را حفظ می‌کرد و دنبال اقامه حق بود نه قدرت طلبی، افزود: عمار در هر شرایطی مدافع ولایت بود و اشرافی گری دولتمردان را نفی می‌کرد و واهمه‌ای از گفتن حق نداشت و شجاعت در پیگیری ظلم داشت.

 

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است