شما اینجا هستید: خانهاستانهامازندرانجانشین فرمانده سپاه کربلای استان مازندران:با استفاده از ظرفیت بسیج مشکلات اقتصادی رفع می شود

جانشین فرمانده سپاه کربلای استان مازندران:با استفاده از ظرفیت بسیج مشکلات اقتصادی رفع می شود

منتشرشده در مازندران شنبه, 24 آبان 1399 ساعت 12:42
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز: جانشین فرمانده سپاه کربلا بسیج را فتح الفتوح همه مشکلات دانست و تاکید کرد: با استفاده از ظرفیت بسیج می‌توان مشکلات اقتصادی را رفع و سلامت مردم را تامین کرد.

به گزارش سپاه نیوز؛ جشنواره مالک اشتر رده‌های برتر سپاه شهرستان نکا  با حضور سرهنگ پاسدار حسین محمدرضایی جانشین فرمانده سپاه کربلا و با رعایت پروتکل‌های بهداشتی و فاصله گذاری فیزیکی در سپاه این شهرستان برگزار شد.

 

رضایی در این جشنواره به اولویت‌های جامعه و کار‌های که باید نیرو‌های انقلابی انجام بدهند، اشاره کرد و گفت: مقدمه هر برنامه و انجام کاری شناخت اولویت‌ها است و تا ما اولویت‌های نظام و جامعه را نشناسیم نمی‌توانیم طبق آن کاری انجام بدهیم.

 

جانشین فرمانده سپاه کربلا تامین و حفظ سلامت مردم را یکی از اولویت‌های جامعه دانست و افزود: ویروس کرونا دنیا را درگیر و زندگی عادی مردم را مختل کرده است؛ لذا می‌بایست طبق منطق و عقلانیت برای مهار کرونا وار میدان شویم.

 

وی دعا و تضرع به درگاه خدای متعال را برای رفع این بلا ضروری دانست و اضافه کرد: علاوه بر دعا و توسل به درگاه خدای متعال باید به توصیه‌های بهداشتی هم عمل کنیم.

 

جانشین فرمانده سپاه کربلا گفت: اگر مردم در مقابله پدیده منحوس کرونا رفتاری طبق عقلانیت  نداشته باشند و به توصیه‌های کادر درمانی مردم عمل نکنند، و در این زمینه کوتاهی صورت گیرد، قطعا مشکلات بیشتر می‌شود.

 

رضایی  اولویت دیگر نظام را اقتصاد و معیشت مردم برشمرد و خاطر نشان کرد: ما در کشور دچار خودتحریمی هستیم و باید تلاش مضاعف داشته باشیم تا اقتصاد و معیشت مردم از این خود تحریمی بیرون بیاد  و به یک مرحله قابل قبولی برسد.

 

جانشین فرمانده سپاه کربلا در ادامه امنیت را هم مهم‌ترین اولویت  مورد نیاز جامعه دانست و تاکید کرد: بدون امنیت زندگی کردن ممکن نیست و لذا دشمن درصدد است تا امنیت کشور را مخدوش کند.

 

رضایی با بیان این مطلب که قدرت بازدارندگی  و توان دفاعی نیرو‌های مسلح به حدی رسیده است که دشمن جرات عملیات نظامی در مرز‌های کشور را ندارد، خاطرنشان کرد:  دشمن در تلاش برای برهم زدن نظم عمومی جامعه است و لذا باید هوشیار بود و با کمک دستگاه‌های اجرایی برای رفع مشکلات مردم تلاش کرد.

 

جانشین فرمانده سپاه کربلا در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به اینکه بسیج مکلف است به کمک دستگاه‌های اجرایی برود، افزود: در هیچ کشوری و در هیچ دستگاهی مانند بسیج وجود ندارد چرا که بسیج یعنی خود مردم.

 

رضایی بسیج را فتح الفتوح همه مشکلات دانست و با تاکید بر اینکه با ظرفیت بسیج می‌توان مشکلات اقتصادی را رفع  و سلامت مردم را تامین کرد، گفت: بسیج در تامین امنیت از ابتدای انقلاب تا جنگ تحمیلی و نیز امروزه با حضور در گشت‌ها رضویون در روستا‌ها و محلات حضوری فعال دارد و همچنان پای کار است.

 

جانشین فرمانده سپاه کربلا با تصریح بر اینکه بسیج و پایگاه‌های مقاومت نسبت به مشکلات جامعه و مردم بی تفاوت نیستند، اضافه کرد:پایگاه مقاومتی فعال است که اولویت‌ها را شناخته و طبق آن به رفع مشکلات مردم بپردازد.

 

رضایی به تلاش پایگاه‌های مقاومت در پیک‌های اول کرونا در کشور اشاره کرد و گفت: پایگاه‌های مقاومت بسیج در بخش تولید ماسک و وسایل بهداشتی و نیز ضدعفونی کردن محلات گل کاشتند.

 

جانشین سپاه کربلا ادامه داد: بسیج برای اجرای منویات مقام معظم رهبری در مسئله اقتصاد مقاومتی در تلاش است و نقش موثری در این زمینه ایفا کرده است.

 

انتهای پیام/

 

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است