شما اینجا هستید: خانهاستانهامازندرانسپاهفرمانده نیروی دریایی سپاه : از تولید سریال مردان نادر حمایت می کنیم

فرمانده نیروی دریایی سپاه : از تولید سریال مردان نادر حمایت می کنیم

منتشرشده در سپاه دوشنبه, 03 آذر 1399 ساعت 14:48
این مورد را ارزیابی کنید
(1 رای)

سپاه نیوز: فرمانده نیروی دریایی سپاه گفت : حمایت همه جانبه از تولید سریال "مردان نادر" از اولویت‌های اصلی فرهنگی نیروی دریایی سپاه است.

به گزارش سپاه نیوز؛ دریادار پاسدار علیرضا تنگسیری فرمانده نیروی دریایی سپاه در جمع فرماندهان سپاه و ارتش در بوشهر تصریح کرد: استقلال، آزادی و عزت و اقتدار کشور را مدیون خون شهدا هستیم و برای حفظ و حراست از آن و ترویج و انتقال فرهنگ ایثار و شهادت به نسل‌های آینده از تمام توان استفاده می‌کنیم.

 

 فرمانده نیروی دریایی سپاه از شهید نادر مهدوی و همرزمانش و ایثارگری رزمندگان اسلام در حوزه خلیج فارس به عنوان نماد و سند افتخار ملت ایران نام برد و گفت : همه نیروی دریایی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی به عنوان مردان نادر حوزه خلیج فارس هم در دوران دفاع مقدس و هم در دوران سازندگی و پیشرفت دستاوردهای مهمی در سطح منطقه و بین الملل داشته‌اند.

 

دریادار تنگسیری با قدردانی از مسئولان رسانه ملی برای تولید سریال " مردان نادر" از حمایت همه جانبه سپاه از این سریال خبر داد.

 

در این جلسه که استاندار، فرماندهان ارشد سپاه، ارتش، انتظامی و مسئولان عالی قضایی و امنیتی استان بوشهر حضور داشتند، سید حسین ناظر مدیر کل صدا و سیمای مرکز بوشهر گفت : سریال" مردان نادر" در مدت بیش از ۱۰۰۰ دقیقه و در ۲۶ قسمت با مشارکت نیروی دریایی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی اسلامی و مرکز سیمای استان های رسانه ملی تولید و پخش می شود.

وی افزود: در سریال "مردان نادر" به ایثارگری و رشادت های رزمندگان اسلام در حوزه خلیج فارس و در سه جبهه مبارزه با استعمار انگلیس، استکبار جهانی به سرکردگی آمریکا و رژیم بعث عراق با محوریت علمدار خلیج فارس شهید نادر مهدوی و همرزمانش و همچنین دستاوردهای نیروی دریایی سپاه از بدو تاسیس تاکنون پرداخته می‌شود.

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است