شما اینجا هستید: خانهاستانهامازندرانفرمانده سپاه کربلای استان مازندران خبر داد؛ استقرار سپاه کربلای مازندران در ۱۶ درمانگاه

فرمانده سپاه کربلای استان مازندران خبر داد؛ استقرار سپاه کربلای مازندران در ۱۶ درمانگاه

منتشرشده در مازندران شنبه, 19 تیر 1400 ساعت 14:28
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز: سپاه کربلای استان مازندران در ۱۶ درمانگاه و بیمارستان آماده خدمات رسانی درمانی به افراد نیازمند و آسیب پذیر استان است.

به گزارش سپاه نیوز؛ سردار سرتیپ دوم پاسدار سیاوش مسلمی فرمانده سپاه کربلای استان مازندران گفت: سپاه کربلای استان با همه امکانات و تجهیزات آماده همکاری با دانشگاه علوم پزشکی مازندران است.

سردار مسلمی افزود: این هفته شاهد افزایش تزریق واکسن کرونا در استان خواهیم بود و امیدواریم در آینده نزدیک همه افراد بدون در نظر گرفتن محدودیت سنی واکسن کرونا دریافت کنند.

وی گفت:سپاه کربلای مازندران با افتتاح یک مرکز مستقل، شامل تجهیزات، پزشک، مدد کار، هفته گذشته در شهرستان آمل، برای تزریق واکسن کرونا آمادگی کامل دارد و در بقیه مراکز درمانی نیز با همه امکانات و تجهیزات در خدمت دانشگاه علوم پزشگی استان، برای تزریق واکسن قرار دارد.

سردار مسلمی افزود:سپاه کربلای مازندران در ۱۶ درمانگاه و یک بیمارستان آماده خدمات رسانی درمانی به افراد نیازمند و آسیب پذیر جامعه هستند.

فرمانده سپاه کربلای استان مازندران گفت: سپاه کربلای مازندران در طرح شهید سردار سلیمانی نیز با کمک بسیجیان و خیران در تهیه ماسک و توزیع آن‌ها، توزیع مایع ضدعفونی کننده و نیز شناسایی و قرنطینه کردن بیماران و کمک مومنانه در پیشگیری و درمان بیماران کرونایی بسیار تلاش کرد و این تلاش‌ها همچنان ادامه دارد.

 

 

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است