شما اینجا هستید: خانهاستانهامازندرانفرمانده سپاه کربلای استان مازندران: امروز ایران قوی نیازمند اصحاب رسانه توانمند است

فرمانده سپاه کربلای استان مازندران: امروز ایران قوی نیازمند اصحاب رسانه توانمند است

منتشرشده در مازندران چهارشنبه, 20 مرداد 1400 ساعت 13:15
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز: فرمانده سپاه کربلای استان مازندران ایران قوی را نیازمند اصحاب رسانه توانمند با دغدغه انقلابی دانست و گفت: خبرنگار واقعی دنبال مطالبه گری و حقیقت است.

به گزارش سپاه نیوز؛  سردار سرتیپ دوم پاسدار سیاوش مسلمی فرمانده سپاه کربلای استان مازندران در همایش قلم و قاب علوی برای تحقق ایران قوی و آئین تجلیل از خبرنگاران بسیجی اظهار کرد: اصحاب رسانه از جمله اقشاری هستند که به اندازه کار و اهمیتشان دیده نمی‌شوند.

وی با بیان اینکه کارها توسط اصحاب رسانه اطلاع رسانی می‌شود، گفت: اگر ایمان، باور، ذوق و علاقه نبود بسیاری در حرفه خبرنگاری شاغل نبودند و اگر متولیان امر در حوزه رسانه به اهمیت رسانه و شغل خبرنگاری توجه می‌کردند باید بیشتر به این قشر و شغل توجه می‌شد.

وی افزود: برای عملکرد مطلوب نظام دینی باید ابزار مناسب را داشته باشیم تا برابر آن عمل کنیم و هنوز متولیان امر به اهمیت حوزه خبرنگاری و خبررسانی پی نبردند زیرا یک خبرنگار می‌تواند با کار درست، علمی، با اعتقاد، فضایی درست کند تا حقیقت دین اسلام را به مردم نشان دهد.

سردار مسلمی یادآور شد: دشمن با همه امکانات و همه ابزارها و ظرفیت‌های دقیق در حوزه اطلاع رسانی در حال تلاش است تا خدمات خوب و ارزشمند صورت گرفته را نازل، کم اهمیت و وارونه جلوه دهد.

 

وی گفت: امروز برخی از مسائل فرعی در جامعه به واسطه ابزار فضای مجازی و تعدادی از فریب خوردگان به گونه‌ای جلوه داده می‌شود که در درون کشور آرامش نیست که در واقعیت چنین چیزی نیست.

وی ادامه داد: ایران قوی نیازمند اصحاب رسانه قوی و توانمند است و پیشرفت ایران اسلامی در گرو تلاش همه جانبه است و باید با بهره گیری از برخی از افراد رسانه سعی شود واقعیات جامعه منعکس شود.

سردار مسلمی یادآور شد: خبرنگار واقعی کسی است که بتواند اخبار درست، واقعی، بهنگام و تقویت کننده ایمان و باورها را منتشر کند.

فرمانده سپاه کربلا یادآور شد: خبرنگار واقعی کسی است که آنجایی انقلاب نیاز دارد حضور یابد  و در شرایط سخت با جامعه همراه باشد زیرا دنبال مطالبه گری و حق مردم است.

وی با تقدیر از تلاش اصحاب رسانه و نقش آفرینی این قشر گفت: بخش زیادی از حضور و مشارکت مردم در کشور مدیون اصحاب رسانه با دغدغه انقلابی است.

وی افزود: همه شیاطین امپراطوری رسانه‌ای غرب در پی آن بودند که حضور حداکثری شکل نگیرد اما همه افراد با هرگرایشو دیدگاهی کمک کردند تا مشارکت خوبی در انتخابات صورت گیرد.

 

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است