شما اینجا هستید: خانهاستانهامازندرانفرمانده سپاه کربلای استان مازندران از پزشکان و کادر درمان بیمارستان ولایت ساری تجلیل کرد

فرمانده سپاه کربلای استان مازندران از پزشکان و کادر درمان بیمارستان ولایت ساری تجلیل کرد

منتشرشده در مازندران سه شنبه, 02 شهریور 1400 ساعت 13:46
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز: فرمانده سپاه کربلای استان مازندران به مناسبت روز پزشک با حضور در بیمارستان ولایت ساری از کادر درمان و مدافعان سلامت تجلیل کرد.

به گزارش سپاه نیوز؛ سردار سرتیپ دوم پاسدار سیاوش مسلمی فرمانده سپاه کربلای استان مازندران به مناسبت روز پزشک با حضور در بیمارستان ولایت ساری از کادر درمان و مدافعان سلامت تجلیل کرد.

سردار مسلمی در این بازدید با اشاره به 8 هزار مراجعه ماه قبل به این بیمارستان اظهار داشت: رکورد پذیرش بیمارستان ولایت با این میزان مراجعه شکسته شد و این میزان مراجعه از زمان راه‌اندازی بیمارستان تاکنون بی‌سابقه بوده است.

 

فرمانده سپاه کربلا مازندران با اشاره به اینکه پزشکان بیمارستان ولایت با روحیه جهادی در حال انجام خدمت هستند، تصریح کرد: بیشترین مراجعه‌کنندگان به این بیمارستان ‌از اقشار کم برخوردار جامعه هستند و بحمدالله خدمات‌رسانی به همه آنها در سطح مطلوب انجام می‌شود.

 

سردار مسلمی از فعالیت ویژه بیمارستان ولایت در ایام کرونا خبر داد و یادآور شد: کادر درمانی بدون خستگی‌ تا ریشه کن شدن بیماری کرونا در کنار مردم هستند.

 

وی در این مراسم با اهدا شاخه گل به کادر درمان و پرسنل بیمارستان از آنها تجلیل کرد و روز پزشک را گرامی داشت.

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است