شما اینجا هستید: خانهاستانهامازندرانمسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه کربلای استان مازندران: تبعیت از ولایت فقیه عزت آفرین است

مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه کربلای استان مازندران: تبعیت از ولایت فقیه عزت آفرین است

منتشرشده در مازندران یکشنبه, 21 شهریور 1400 ساعت 11:57
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز: مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه کربلای استان مازندران با تاکید براینکه تبعیت محض از ولایت فقیه عزت آفرین است، افزود: برخی‌ به انقلاب خدمات زیادی کردند، اما عاقبت بخیر نشدند.

به گزارش سپاه نیوز؛ حجت الاسلام والمسلمین جعفر رعایتی مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه کربلای استان مازندران در جمع پایوران و سربازان سپاه شهرستان ساری، با اشاره به تاریخ و بررسی عصر حاضر، گفت: تمام مردم دنیا، چه دیندار و چه بی دین، دنبال یک کلمه آن هم عزت هستند.

 

حجت الاسلام والمسلمین رعایتی با بیان این مطلب که بعضی‌ دنبال عزت واقعی و برخی نیز به عزت زودگذر دست پیدا می‌کنند، افزود: در جامعه افرادی هستند که عزیز هستند، اما عزیز نمی‌مانند، اما برخی نیز هستند که به عزت ابدی دست پیدا می‌کنند.

 

مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه کربلا گریزی هم به واقعه کربلا زد و ادامه داد: در واقعه کربلا برخی‌ها بودند که از خانواده امام حسین (علیه السلام) بودند، اما عاقبت بخیر نشدند، اما افرادی مثل وهب نصرانی هم بودند که مسلمان شدند و عاقبتشان با شهادت رقم خورد.

 

حجت الاسلام والمسلمین رعایتی با تاکید براینکه تبعیت محض از ولایت فقیه عزت آفرین است، افزود: امام حسین (علیه السلام) در حدیثی می‌فرمایند که هرکسی می‌خواهد در دنیا عزیز باشد باید خدا را اطاعت کند و راه اطاعت خدا هم پیروی از رسول خدا و اهل بیت (علیهم السلام) است.

 

مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه کربلا به چرایی عزت ابدی شهدایی، چون حاج قاسم سلیمانی، شهید صیاد شیرازی و حججی‌ها هم اشاره کرد و گفت: دلیل اینکه حاج قاسم سلیمانی در پیش مردم عزیز است و دارای عزت ابدی است، به خاطر اینکه مطیع محض ولایت بود.

 

 

 

انتهای پیام/02

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است