شما اینجا هستید: خانهاستانهامازندرانفرمانده سپاه کربلای استان مازندران: بیست و دومین مرکز واکسیناسیون سپاه در ساری راه اندازی شد

فرمانده سپاه کربلای استان مازندران: بیست و دومین مرکز واکسیناسیون سپاه در ساری راه اندازی شد

منتشرشده در مازندران سه شنبه, 06 مهر 1400 ساعت 10:24
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز: فرمانده سپاه کربلای استان مازندران از راه‌اندازی مرکز واکسیناسیون در یکی از مناطق کم‌برخوردار شهرستان ساری خبر داد.

به گزارش سپاه نیوز؛ همزمان با هفته دفاع مقدس ، بیست و دومین مرکز واکسیناسیون بسیج و سپاه کربلا به همت سازمان بسیج جامعه پزشکی استان مازندران با حضور سردارسرتیپ دوم پاسدار سیاوش مسلمی فرمانده سپاه کربلای استان مازندران در منطقه کم‌برخوردار کوی  شهید غفاری شهرستان ساری در محل مسجد چهاردانگه‌ای‌ها افتتاح شد.

 

سردار مسلمی در حاشیه افتتاح این مرکز، با گرامیداشت هفته دفاع مقدس و همه حماسه‌سازان این عرصه اظهار داشت: مرکز واکسیناسیونی در این منطقه راه‌اندازی شد که یک مرکز خوب و استاندارد زیر نظر تخصصی ویژه دانشگاه است.

 

وی با بیان اینکه این مرکز می‌تواند ۷۰۰ تا یک هزار دوز را در یک روز تزریق واکسن انجام دهد، خاطرنشان کرد: با راه‌اندازی این مرکز در سطح مازندران ۲۲ مرکز تجمیعی و اختصاصی با کمک بسیج و سپاه و نظارت تخصصی دانشگاه افتتاح شده و امید است که مراکز واکسیناسیون بیشتری را راه‌اندازی کنیم و خدمات بیشتری به مردم استان ارائه شود.

 

 

انتهای پیام/02

 

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است