شما اینجا هستید: خانهاستانهامازندرانفرمانده سپاه کربلای استان مازندران تشریح کرد؛ توزیع بسته های معیشتی و نوشت افزاری با نهضت کمک‌های مومنانه

فرمانده سپاه کربلای استان مازندران تشریح کرد؛ توزیع بسته های معیشتی و نوشت افزاری با نهضت کمک‌های مومنانه

منتشرشده در مازندران سه شنبه, 02 آذر 1400 ساعت 14:48
این مورد را ارزیابی کنید
(1 رای)

سپاه نیوز: فرمانده سپاه کربلای استان مازندران از توزیع ۱۲ هزار بسته معیشتی و ۲ هزار بسته نوشت افزاری بین نیازمندان خبر داد و گفت: از ابتدای سال جاری تا به امروز۷۸۳ سری جهیزیه به نوعرسان اهدا شد.

به گزارش سپاه نیوز؛ آئین نهضت کمک‌های مومنانه با توزیع ۱۲ هزار بسته معیشتی و ۲ هزار بسته لوازم التحریر  در ستاد سپاه کربلا برگزار شد.

 

سردار سرتیپ دوم پاسدار سیاوش مسلمی فرمانده سپاه کربلای استان مازندران در حاشیه این آئین ، ضمن تبریک این هفته، با اشاره به کمک‌های مومنانه، از توزیع ۱۲ هزار بسته معیشتی و ۲ هزار بسته نوشت افزاری بین نیازمندان خبر داد و گفت:  ۶ میلیارد تومان برای بسته‌های معیشتی و ۵۰۰ میلیون تومان هم برای بسته‌های نوزشت افزاری هزینه شده است.

 

فرمانده سپاه کربلای استان مازندران اضافه کرد: این بسته‌ها از طریق پایگاه‌ها و حوزه‌های مقاومت در سطح استان به دست نیازمندان خواهد رسید.

 

سردار مسلمی در ادامه به برنامه‌های متنوع سپاه کربلا در هفته بسیج اشاره کرد و افزود : افتتاح خانه محروم، برگزاری برنامه‌های فرهنگی، دیدار با خانواده شهدا، جانبازان و ایثارگران و نیز برنامه‌های علمی و پژوهشی بخشی از برنامه‌ها است.

 

فرمانده سپاه کربلای استان مازندران از اجتماع ۳۰ هزار نفری بسیجیان هم خبرداد و گفت: این اجتماع چهارشنبه سوم آذرماه به عنوان نمایش اقتدار بسجیان در مراکز و مصلا‌های شهرستان برگزار می‌شود.

 

سردار مسلمی در پایان سخنان خود  هم به کمک مومنانه ۱۵۲ میلیارد تومانی در حوزه‌های مختلف به نیازمندان از ابتدای سال جاری تا به امروز خبر داد و گفت: ۸۶ میلیارد تومان در بسته معیشتی و نیز ۲۳ میلیارد تومان در تهیه ۷۸۳ سری جهیزیه نوعرسان هزینه شده است که توسط مردم، پایگاه‌های مقاومت و خیرین عزیز تامین شد.

 

انتهای پیام/

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است