شما اینجا هستید: خانهاستانهامازندرانرئیس سازمان بسیج رسانه مازندران: ۲۰ پایگاه بسیج رسانه در مازندران راه‌اندازی شد

رئیس سازمان بسیج رسانه مازندران: ۲۰ پایگاه بسیج رسانه در مازندران راه‌اندازی شد

منتشرشده در مازندران چهارشنبه, 02 تیر 1395 ساعت 11:50
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز:افشار  با اشاره به فعالیت بسیج رسانه در شهرهای استان گفت: ۲۰ پایگاه بسیج رسانه در مازندران ایجاد شد.

به گزارش سپاه نیوز؛ حسن افشار رئیس سازمان بسیج رسانه مازندران در جلسه قرارگاه رسانه‌ای بسیج رسانه مازندران، اظهار داشت: 500 نفر تاکنون از اصحاب رسانه استان توانستند در بسیج رسانه عضویت یابند.

وی افزود: هدف تشکیل بسیج رسانه کمک به تقویت جبهه رسانه ای انقلاب اسلامی بوده و رفع مشکلات خبرنگاران در این حوزه از نکته‌های اساسی است و برای رسیدن به قله رزم و جنگ رسانه ای مسئله آموزش اهمیت دارد.

افشار از فعال کردن قرارگاه رسانه‌ای در سه محور جهاد فرهنگی، اقتصاد مقاومتی و قرارگاه رسانه ای در استان خبر داد و گفت: کمک در توسعه سند چشم انداز رسانه و تحقق أن از برنامه‌های سازمان بسیج رسانه استان است.

وی گفت: بیش از دو هزار صفحه اینترنتی در عرصه‌های مختلف رسانه ای در زمینه انتشار اخبار رسانه ای منتشر شد.

معاون سیاسی امنیتی استانداری مازندران نیز در این جلسه با اشاره به ادامه داشتن جنگ با دشمنان در قالب پروژه نفوذ، تحریم و جنگ نرم  اظهار داشت: جهاد فرهنگی تا زمان باقی ماندن ظلم ادامه دارد.

علی‌رضا یونسی رستمی افزود: وجود برخی برجستگان در جهان اسلام و خارج آن بر این واقعیت معترف بوده که پس از پیروزی انقلاب اسلامی تحولی بنیادین در جهان بر مبنای خداپرستی تشکیل شد.

وی انقلاب اسلامی ایران را انقلابی فرهنگی خواند و تصریح کرد: همه انقلاب‌ها از مبانی خود دست کشیده‌اند در حالی‌که انقلاب اسلامی همواره به دنبال استقلال‌طلبی و حق‌جویی است و برای همه سئوالات نسلهای مختلف پاسخ دارد.

یونسی گفت: اگر جنگ تمدن‌ها پیش بیاید ایران تمدنی قدیمی دارد و به لحاظ معرفت دینی از دلایلی که عربستان با حمایت امریکا و رژیم صهیونیستی انجام می‌دهد در صدد این است که انقلاب اسلامی را مهار کند.

انتهای خبر/07

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است