شما اینجا هستید: خانهاستانهامازندرانفرمانده سپاه بابلسر: سبک زندگی ایرانی اسلامی در مساجد ترویج شود

فرمانده سپاه بابلسر: سبک زندگی ایرانی اسلامی در مساجد ترویج شود

منتشرشده در مازندران چهارشنبه, 09 تیر 1395 ساعت 13:48
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

 سپاه نیوز: سرهنگ حسین نژاد با اشاره به اینکه ماه مبارک رمضان فرصت مغتنمی جهت پرداختن به سبک زندگی اسلامی است, گفت: سبک زندگی ایرانی اسلامی در مساجد ترویج شود.

به گزارش سپاه نیوز؛ سرهنگ پاسدار سیدموسی حسین نژاد فرمانده سپاه بابلسر در جمع ائمه جماعات بخش هادیشهر و پازوار بابلسر  با بیان اینکه اما امروز دشمن از روزنه و دریچه فرهنگ در پی نفوذ و ضربه زدن به انقلاب است، افزود: پیچیدگی و تنوع تهدیدات به گونه ای است که باید دارای بینش و بصیرت باشیم تا بتوانیم توطئه‌های دشمن را بشناسیم و با مجهز شدن به سلاح بصیرت از سنگر فرهنگی دفاع کنیم.

فرمانده سپاه بابلسر ادامه داد: امروز ائمه جماعات و عالمان دین خط مقدم مبارزه با تهاجم تمام عیار فرهنگی استکبارند. تاریخ نشان داد هرجا انحرافی در دین توسط استکبار صورت میگرفت این عالمان و روحانیت هوشیار و بیدار بود که به مانند سدی در مقابل خواسته ها و کجروی های حاکمان زمان ایستادند و از اسلام و انقلاب پاسداری کردند ودر این راه با همه وجود پای در رکاب جهاد کردند.

سرهنگ حسین نژاد با اشاره به اینکه در انقلاب اسلامی روحانیت دلسوز و انقلابی همیشه نقطه کانونی دفاع از مکتب اسلام ناب  و استقلال انقلاب بوده و هر زمان که جهان اسلام با بحران فکری و اعتقادی روبرو میشد این روحانیون و عالمان  دین بودن که با تمام وجود به میدان آمده و در مقام هدایت جامعه و نجات آن از بحران گام‌های موثری برداشتند, گفت: نه امروز بلکه در دوره‌های قبل نیز روحانیت  بصیر، همیشه در مقابل نیرنگ‌های سیاسی و حیله‌های کثیف فرهنگی دشمن پیشقراول عرصه‌های مجاهدت بود.

فرمانده سپاه بابلسر با بیان اینکه امروز روحانیون در فضایی کار فرهنگی و تبلیغی می‌کنند که به موازات کار آنان دشمن نیز با بهره گیری از توان رسانه‌ای خود سعی در نهادینه کردن نیات خود دارد، اضافه کرد:  در حال حاضر 38 اپراتور در زمینه شبکه های ماهواره ای در دنیا فعالیت دارند که از این تعداد 18 اپراتور در آسیا قرار دارد.

وی با اشاره به اینکه شبکه های ماهواره ای نظیر نور، وصال و کلمه که با رنگ و لعاب کاملا مذهبی برای جهان اسلام به دلخواه برنامه نویسی و پخش می‌کند، علاوه بر آن تحرکات فرقه و نحله‌های عرفانی، انجمن‌های حجتیه، بهاییت به موازات فعالیت آن شبکه‌ها کارمان را بسیار دشوار و حساس کرده است.

سرهنگ حسین نژاد با اشاره به اینکه پرداختن به اقتصاد مقاومتی که از دغدغه حضرت آقاست و گفتمان سازی آن و آشکار کردن زوایای آن برای مردم تنها راه برون رفت از مشکلات اقتصادی کشور است، گفت: سبک زندگی اسلامی نیز از دغدغه‌های مقام معظم رهبری بوده و روزها و لیالی ماه مبارک فرصت مغتنمی جهت پرداختن به آن است.

فرمانده سپاه بابلسر با بیان اینکه فضای مجازی و شبکه‌های اجتماعی به یک چالش برای اقشار جامعه خصوصا جوانان تبدیل شده است، افزود: لازمه حضور در فضای مجازی و شبکه‌های اجتماعی برخورداری از سواد رسانه ای و مطالعات عمقی است.

سرهنگ حسین نژاد خاطرنشان کرد: سرکشی از مردم، مطالبه گری، ایجاد همگرایی بین هیئت امنا، دهیار، شورا و فرماندهان پایگاه ها می تواند فرصت ایده آلی جهت سرمایه‌گذاری در مساجد برای آینده انقلاب اسلامی که محصول مجاهدت حضرت امام و شهدا است باشد.

انتهای خبر/07

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است