شما اینجا هستید: خانهاستانهامازندرانمدیر بسیج مهندسین کشاورزی ومنابع طبیعی ساری: خدمت رسانی به محرومین و مستضعفین مهم‌ترین هدف اردوهای جهادی است

مدیر بسیج مهندسین کشاورزی ومنابع طبیعی ساری: خدمت رسانی به محرومین و مستضعفین مهم‌ترین هدف اردوهای جهادی است

منتشرشده در مازندران دوشنبه, 28 تیر 1395 ساعت 14:11
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز: لیالی با اشاره به اهداف والای اردوهای جهادی افزود: خدمت به محرومین و مستضعفین مهم ترین هدف اردوهای جهادی است.

به گزارش سپاه نیوز؛ بهرام لیالی مدیر بسیج مهندسین کشاورزی ومنابع طبیعی ساری در همایش یک روزه سرگروه های جهادی بسیج مهندسین کشاورزی ساری با محوریت کشاورزی

 بیان کرد :هدف این برنامه یک روزه جهت زمینه سازی حضور مهندسین بسیجی در روستا های شهرستان ساری تحت عنوان اردوهای جهادی سه روز برای کمک به کشاورزان می‌باشد.

این همایش باحضور استاد دانشگاه کشاورزی ساری و اعضا هیات علمی دانشگاه ومتخصصین حرکت های جهادی به همت بسیج مهندسین کشاورزی ساری برگزار گردید.

لیالی با اشاره به اهداف والای اردوهای جهادی افزود: خدمت به محرومین و مستضعفین مهم ترین هدف اردوهای جهادی است. امروزه با توجه به شرایط اقتصادی کشور بچه‌های جهادی وظیفه خود می دانند که بتوانند در این عرصه ها اثرگذاری در کشور داشته باشند.

 وی با اشاره‌ به بیانات مقام معظم رهبری اظهار کرد:یکی از برکات اردوهای جهادی خدمت‌رسانی است که میلیون‌ها نفر از این خدمت به صورت مستقیم بهره‌مند می‌شوند.

مدیربسیج مهندسین کشاورزی بیان داشت :وظیفه ما عملی کردن عرصه های اقتصاد مقاومتی در بین مردم در جهات مختلف میباشد.که این امر مهم را می خواهیم با اعزام مهندسین بسیجی به روستا به تحقق برسانیم.

انتهای خبر/07

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است