شما اینجا هستید: خانهاستانهامازندرانمسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه کربلا مازندران : امر به معروف در جامعه باید اجرا شود/ تاکید اسلام بر رعایت اخلاق و انضباط

مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه کربلا مازندران : امر به معروف در جامعه باید اجرا شود/ تاکید اسلام بر رعایت اخلاق و انضباط

منتشرشده در مازندران یکشنبه, 03 مرداد 1395 ساعت 09:46
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز: حجت الاسلام والمسلمین غلامی التزام و توجه به معنویت  را لازمه بقاء حیات سپاه و نظام مقدس انقلاب اسلامی برشمرد و ادامه داد: امر به معروف و نهی از منکر در جامعه باید به عنوان مورد ویژه مورد توجه واقع شود.

به گزارش سپاه نیوز؛ حجت الاسلام والمسلمین یدالله غلامی مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه کربلا مازندران در جلسه مشورتی رده‌های نمایندگی ولی فقیه سپاه کربلا مازندران در خصوص رعایت مباحث اخلاقی گفت:  دین مقدس اسلام برای رعایت اخلاق، انضباط فردی و اجتماعی اهمیت ویژه ای قائل است.


 مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه کربلا مازندران اشاره کرد: مسئولیت در اسلام یک امانت است و انسانی که امانت را به عهده گرفته است در حفظ آن باید کوشا بوده و دقت نماید زیرا امانت مسئولیت بر او یک وظیفه شده است.


 حجت الاسلام والمسلمین غلامی افزود: انسان مسئول در مرحله نخست باید خود عامل بوده تا بتواند دیگران را به داشتن سلامت اخلاق دینی، رعایت نظم و انضباط  و اجرای برنامه‌های محول شده سازمانی و شرعی راهنمایی و هدایت کند.


وی  بیان کرد: یک مسئول باید در درجه اول نظم، اخلاق خوب در اجتماع و سازمان  و سپس علم مدیریت  در برنامه ها داشته باشد تا دستورالعمل ها را با دقت نظر  و دقیق اعلام و اجرا کند.


 مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه سپاه کربلا التزام و توجه به معنویت  را لازمه بقاء حیات سپاه و نظام مقدس انقلاب اسلامی برشمرد و ادامه داد: امر به معروف و نهی از منکر در جامعه باید به عنوان مورد ویژه مورد توجه واقع شود.


گفتنی است در این جلسه با صدور حکمی از سوی حجت الاسلام والمسلمین سعیدی نماینده ولی فقیه در سپاه ، حجت الاسلام والمسلمین صادقعلی حکیمی به عنوان مسئول دفتر امور روحانیون  سپاه کربلا معرفی و از زحمات حجت الاسلام والمسلمین محسن کاتبی در آن مسئولیت تقدیر شد.

انتهای خبر/07

 

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است