شما اینجا هستید: خانهاستانهامازندرانفرمانده سپاه سوادکوه شمالی خبر داد :امداد رسانی 90 تیم سپاه و بسیج در سوادکوه شمالی به حادثه دیده گان

فرمانده سپاه سوادکوه شمالی خبر داد :امداد رسانی 90 تیم سپاه و بسیج در سوادکوه شمالی به حادثه دیده گان

منتشرشده در مازندران چهارشنبه, 24 شهریور 1395 ساعت 10:00
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز:سرگرد موسوی نژاد از امداد رسانی 90 تیم سپاه و بسیج در سوادکوه شمالی به حادثه دیده گان خبر داد.

 


به گزارش سپاه نیوز:سرگرد پاسدار سید مصطفی موسوی نژاد فرمانده سپاه سوادکوه شمالی  در خصوص خسارت سیل و طوفان اخیر در مناطق شهری و روستائی سوادکوه شمالی گفت:  به محض اطلاع از وقوع حادثه در سوادکوه شمالی به برادران و خواهران حوزه ها و پایگاههای مقاومت بسیج شهرستان اعلام آمادگی کردیم.


 فرمانده سپاه سوادکوه شمالی افزود: پس از فرو کش شدن سیل و طوفان اقدامات امدادی بسیج مقاومت در سطح مناطق حادثه دیده آغاز شد و  بیش از 40 تیم خواهر  و 50 تیم برادر  در منازل حادثه دیدگان به کمک شتافتند.

 

وی اظهار داشت: کمک به ایجاد سرپناه برای در امان ماندن از بارش های روز جمعه، جابجایی اثاثیه منازل آبگرفته و مهمتر دلداری دادن به حادثه دیدگان از اقدامات بسیج و سپاه در حادثه سیل و طوفان در سوادکوه شمالی بود.


سرگردموسوی نژاد بیان کرد: با تدابیر ناحیه مقاومت بسیج سوادکوه شمالی  و با همکاری اداره آب و برق شهرستان  پس از گذشت قریب به کمتر از ده ساعت آب و برق مناطق حادثه دیده  شهری وصل گردید که باید از نیروهای تخصصی ادارات حوزه برق و آب تشکر کرد.


انتهای خبر/08

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است