شما اینجا هستید: خانهاستانهامازندرانفرمانده سپاه کربلای مازندران:باید به محتوای عزاداری‌ها توجه شود

فرمانده سپاه کربلای مازندران:باید به محتوای عزاداری‌ها توجه شود

منتشرشده در مازندران چهارشنبه, 14 مهر 1395 ساعت 13:16
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز: سرداربابایی گفت:باید پیرو واقعی امام حسین(ع) باشیم و فلسفه عاشورا را مد نظر قرار دهیم و  به محتوای عزاداری‌ها توجه کنیم.

 

به گزارش سپاه نیوز؛سردار  سرتیپ دوم پاسدار محمد حسین بابایی فرمانده سپاه کربلای مازندران پیش از ظهر امروز در مراسم اختتامیه ساحل سالم و پارک پاک و افتتاحیه طرح‌های مقابله با معضلات اجتماعی اظهار داشت: باید پیرو واقعی امام حسین(ع) باشیم و فلسفه عاشورا را مد نظر قرار دهیم و  به محتوای عزاداری‌ها توجه کنیم و از ‌سبک سنتی در اجرای مداحی استفاده شود.

 

وی بیان داشت: تولیدات بسیج در برنامه‌های فرهنگی باید به‌گونه‌ای باشد که موجب افزایش بصیرت، تقویت دشمن ستیزی  در افراد باشد.

 

سردار بابایی گفت: روحیه استکبار ستیزی باید در بین آحاد جامعه تقویت شود و فداکاری‌های رزمندگان در خاکریزهای هشت سال دفاع مقدس فراموش نشود.

 

وی گفت: اجرای برنامه‌های فرهنگی سپاه و بسیج مانند طرح ساحل سالم باید به گونه‌ای باشد که در شناخت یزید زمان به ما کمک کند و روحیه حق طلبی را در جامعه تقویت کند.

 

سردار بابایی افزود: دشمن امروز با فرهنگ وارد میدان مبارزه شد که برای خنثی کردن توطئه‌های شومشان باید فعالیت‌های ما رنگ خدایی و اسلامی داشته باشد و کار و امر به معروف و نهی از منکر را نیز فراموش نکنیم.

 

فرمانده سپاه کربلای مازندران بیان داشت: بودجه و اعتبارات در صورت تخصیص به اجرای این طرح‌ها اختصاص می‌یابد.

 

وی با بیان اینکه مبارزه با جنگ نرم رسالت اصلی ما است، تصریح کرد: باید به دنبال مقابله با نفوذ اندیشه دشمنان باشیم تا جوانان ما را از اسلام و انقلاب دور نکنند.

 

وی گفت: طبق فرمایش مقام معظم رهبری این امنیت علاوه بر امنیت محیط زندگی امنیت فرهنگی و فکری نیز بسیار مهم است وسپاه باید در تمامی زمینه ها نقش آفرین باشد.

 

معاون فرهنگی و اجتماعی سپاه کربلای مازندران نیز در مراسم اختتامیه ساحل سالم و پارک پاک و افتتاحیه مقابله با معضلات اجتماعی سال 95 گفت: درود می‌فرستیم بر روح شهدا و جانبازانی که با اهدای جان و سلامت جسمی خود سرافرازانه از خاک کشور دفاع کردند.

 

سرهنگ هاشمی افزود: 30 طرح ساحل سالم از 10 تیرماه در استان آغاز و تا 30 شهریورماه ادامه داشت که با غرفه‌های مختلف مانند عفاف و حجاب، محفل انس با قرآن، اجرای برنامه‌های ملی مذهبی، اقتصاد مقاومتی، ارائه محصولات اقتصاد مقاومتی با تشکیل بازارچه در جهت اجرای منویات معظم گام بلندی برداشته و اجرا شد.

 

وی تصریح کرد:14 نقطه آلوده محله پاک و 42 طرح پارک سالم در استان اجرا شد.

 

سرهنگ هاشمی بیان داشت: طبق فرمایش مقام معظم رهبری باید فعالیت فرهنگی خودجوش جوانان بیشتر شود و همه برای مقابله با جنگ نرم دشمنان گام بردارند  و ستاد ساحل سالم و پارک پاک در استان دائمی شده است.

 

در پایان مراسم از اعضا وافسران ستاد ساحل سالم و پارک پاک با اهدای جوایزی تجلیل شد.

 

انتهای خبر/07

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است