شما اینجا هستید: خانهاستانهامازندرانمسئول بسیج دانشجویی مازندران : مکتب حسینی و نهضت عاشورایی بزرگترین دانشگاه معنوی کشور است

مسئول بسیج دانشجویی مازندران : مکتب حسینی و نهضت عاشورایی بزرگترین دانشگاه معنوی کشور است

منتشرشده در مازندران شنبه, 22 آبان 1395 ساعت 11:24
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز: نوری بزرگ‌ترین دانشگاه معنوی کشور را مکتب حسینی و نهضت عاشورایی عنوان کرد و افزود :شهدا دانش‌آموختگان مکتب عاشورایی امام حسین(ع) هستند که به سطح عالی از معرفت دست پیدا کرده اند. 

 

به گزارش سپاه نیوز؛ شهرام نوری مسئول بسیج دانشجویی مازندران خاطر نشان کرد: زمانی‌که هویت یکی از شهدای گمنام دانشگاه علوم کشاورزی و منابع طبیعی ساری مشخص شد مادر این شهید رضایت داد تا مزار این شهید در دانشگاه باشد و در ترویج فرهنگ ایثار و شهادت در دانشگا‌ه‌ها خانواده شهدا هم همراهی داشته و دارند.

 

نوری اظهار کرد: شهدا استادان درس ایثار و شهادت بوده و  واحد زندگی را در کلاس قلبی دانشجویان در دانشگاه برگزار می‌کنند. 

 

وی با اشاره به برگزاری تشییع و تدفین دو شهید گمنام در دانشگاه آزاد اسلامی قائم‌شهر بیان کرد: هدف از تشییع و تدفین شهدای گمنام در دانشگاه‌ها ترویج فرهنگ ایثار و شهادت است.

 

نوری یادآور شد: شاگردان کلاس درس شهدا، عاشقان شهادت بوده و کسانی می‌توانند در کلاس شهدا حضور یابند که معرفت قلب خود را ارتقا داده و در پیش نیازهای معنوی نمره قبولی گرفته باشند. 

 

مسئول بسیج دانشجویی مازندران افزود: حضور مزار شهدای گمنام در دانشگاه‌ها می‌تواند الگوسازی و الگو‌شناسی برای جوانان امروز باشد.

 

 وی بزرگ‌ترین دانشگاه معنوی کشور را مکتب حسینی و نهضت عاشورایی عنوان کرد و افزود: شهدا دانش‌آموختگان مکتب عاشورایی امام حسین(ع) هستند که به سطح عالی از معرفت دست پیدا کرده اند.

انتهای خبر/07

 

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است