شما اینجا هستید: خانهاستانهامازندرانمسئول نمایندگی ولی‌فقیه در نیروی قدس سپاه: فلسفه حرکت شهدا در جامعه تبیین شود

مسئول نمایندگی ولی‌فقیه در نیروی قدس سپاه: فلسفه حرکت شهدا در جامعه تبیین شود

منتشرشده در مازندران شنبه, 20 آذر 1395 ساعت 15:14
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز: حجت‌الاسلام والمسلمین  شیرازی با بیان اینکه شهدای مدافع حرم سربازان واقعی مکتب ولایت هستند گفت: باید فلسفه حرکت شهدا در جامعه تبیین شود.

 به گزارش سپاه نیوز؛حجت‌الاسلام والمسلمین علی شیرازی مسئول نمایندگی ولی‌فقیه در سپاه قدس در نخستین سالگرد شهید مدافع حرم شهرستان نکا با گرامی‌داشت یاد شهدای مدافع حرم اظهار داشت: شهید فیروزآبادی مانند دیگر بسیجیان روحیه شهادت طلبی داشت و این روحیه برخاسته از مکتب اسلام و شهادت است و آرزوی دیرینه‌شان شهادت بود.

وی افزود: اگر می‌خواهیم به وصیت نامه شهدا عمل کنیم باید فلسفه حرکت شهدا را تبیین کنیم و در مسیر درست الهی و ائمه اطهار گام برداریم.

حجت الاسلام والمسلمین شیرازی با بیان اینکه سراسر زندگی ائمه اطهار(ع) عبادت و ذکر بود تصریح کرد: در هشت سال دفاع مقدس در هر لشکر و سنگری که ارتباط با خدا، روحیه معنوی و عرفانی بیشتر  بود آن گردان را برای سخت‌ترین و محکم‌ترین سنگر دشمن انتخاب می‌کردند و شهدای مدافع حرم این گونه روحیه داشتند.

وی گفت: در جبهه جنگ جوانان ما ره صد ساله را یک شبه طی کردند که شهدای مدافع حریم اهل بیت این گونه بودند و آنان عند ربهم یرزقون هستند.

حجت الاسلام والمسلمین شیرازی افزود: شهدای مدافع حرم، سربازان مکتب ولایت فقیه هستند و طبق فرمایش مقام معظم رهبری خانواده شهدا تاکنون با اولیا خدا زندگی می‌کردند.

مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه قدس با اشاره به نقش مهم ایمان در پیروزی اسلام افزود: رزمندگان در دوران جنگ درب خانه خدا را کوبیدند و اکنون که همه کشورهای استعمار دست به دست هم دادند تا حریم اهل بیت(ع) را نابود کنند اما با توکل به حضرت حق و حضور مدافعان دشمنان نتوانستند به هدف شومشان برسند.

وی گفت: اکنون پرچم جبهه مقاومت اسلامی در سوریه به اهتزاز درآمده و دشمن بداند ملت ایران زیر پرچم ولایت حرکت و از ولایت فقیه پیروی می‌کنند.

حجت الاسلام والمسلمین شیرازی افزود: دشمن اگر تهدید و  تحریم را افزایش دهد نمی‌تواند انقلاب، اسلام و جمهوری اسلامی را از بین ببرد و بداند ملت ایران هیچگاه جلوی آمریکا و دیگر استکبار سرخم نخواهد کرد و به‌زودی جهانیان شاهد پیروزی اسلام خواهند بود.

 

گفتنی است در این مراسم تمبر یادبود شهیدان فیروز آبادی و مشتاقی رونمایی شد.

انتهای خبر/07

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است