شما اینجا هستید: خانهاستانهامازندرانفرمانده سپاه استان مازندران: ۱۰ سالن ورزشی دهه فجر امسال در استان مازندران افتتاح می‌شود

فرمانده سپاه استان مازندران: ۱۰ سالن ورزشی دهه فجر امسال در استان مازندران افتتاح می‌شود

منتشرشده در مازندران سه شنبه, 12 بهمن 1395 ساعت 09:55
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز: سردار بابایی با تاکید بر تبیین گفتمان انقلاب اسلامی در جامعه گفت: همزمان با فجر انقلاب ۱۰ سالن ورزشی صالحین سپاه در استان مازندران افتتاح می‌شود.

 

به گزارش سپاه نیوز؛ سردار سرتیپ دوم پاسدار محمد حسین بابایی فرمانده سپاه کربلای استان مازندران در جمع خبرنگاران با اشاره به اینکه در دولت اسلامی بسیاری از مسائل زیربنایی حل می شود اظهار داشت: در میانه راه هستیم بسیاری از اقدامات انجام شده ولی تا رسیدن به نقطه مطلوب فاصله داریم.

 

وی با بیان اینکه در مقابل نظام اسلامی تفکر کفر قرار دارد که با اسلام مخالف است تصریح کرد: برخی از افراد مخالف انقلاب در طول سال‌ها بسیار ضربه وارد کردند.

 

فرمانده سپاه کربلای مازندران با اشاره به اینکه تلاش برای تحقق دولت اسلامی پاک و زیبا ادامه دارد افزود: تمام کشورها آرزوی این دولت را خواهند داشت.

 

سردار بابایی در تشریح برنامه‌های دهه فجر افزود: برنامه گلبانگ انقلاب در مدارس، رژه موتوری از فرودگاه به مناسبت سالگرد ورود امام راحل به کشور و جشنواره عمار بخشی از برنامه است.

 

وی با بیان اینکه نخبگان بسیجی جهت تبیین گفتمان انقلاب اسلامی در مدارس حضور می‌یابند افزود: اعزام تیم بسیج جامعه پزشکی برای خدمات‌رسانی به مردم از برنامه های سپاه است.

 

فرمانده سپاه کربلای مازندران به برپایی نمایشگاه و فروشگاه اقتصاد مقاومتی در هفت شهرستان اشاره کرد و گفت: 10 سالن ورزشی صالحین به منظور استفاده عموم با مساحت 5 هزار متر مربع در دهه فجر افتتاح می‌شود.

 

سردار بابایی با بیان اینکه 16 واحد خانه محروم در دهه فجر افتتاح می‌شود افزود: اعزام دانش آموزان به اردوی راهیان نور، برگزاری جشن انقلاب، اجرای مراسم در شب پیروزی انقلاب، راهپیمایی 22 بهمن از برنامه‌های دیگر دهه فجر امسال است.

 

فرمانده سپاه کربلای مازندران بیان کرد: مقام معظم رهبری مسیرانقلاب را در چند مرحله ترسیم کردند که پیروزی انقلاب  و در ادامه ایجاد نظام اسلامی، تشکیل دولت اسلامی وتمدن بزرگ اسلامی از جمله این مراحل است.

 

سردار بابایی با اشاره به اینکه سپاه همگام با ملت شریف ایران اسلامی، ایام الله فجر را گرامی می‌دارد خاطرنشان کرد: برنامه های این ایام با هدف ارتباط نسلی برگزار می‌شوند.

 

وی با بیان اینکه دشمنان انقلاب با به راه انداختن جنگ اقتصادی به دنبال ایجاد فتنه و دل‌زدگی مردم از انقلاب هستند گفت: رهبری داهیانه مقام معظم رهبری و پشتیبانی مردم، ضرر و زیان تمامی توطئه های دشمنان انقلاب را متوجه خودشان می‌شود.

 

سردار بابایی در پایان گفت: حضور گسترده مردم در راهپیمایی 22 بهمن ضمن امیدآفرینی برای ملت و به دشمنان نشان می‌دهد که ما بر سر پیمان خود با آرمان‌های انقلاب اسلامی ایستاده‌ایم.

 

انتهای خبر/07

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است