شما اینجا هستید: خانهاستانهامازندرانرئیس سازمان بسیج سازندگی مازندران: ۱۶۰ خانه محروم توسط بسیج سازندگی در مازندران احداث شد

رئیس سازمان بسیج سازندگی مازندران: ۱۶۰ خانه محروم توسط بسیج سازندگی در مازندران احداث شد

منتشرشده در مازندران چهارشنبه, 20 بهمن 1395 ساعت 10:47
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز:سرهنگ شریعتی از احداث ۱۶۰ خانه محروم توسط بسیج سازندگی استان خبر داد.

 

به گزارش سپاه نیوز؛سرهنگ پاسدار غلامرضا شریعتی رئیس سازمان بسیج سازندگی سپاه کربلای مازندران در مراسم افتتاح دو واحد ساختمانی خانه محرومین در روستاهای هولار و رحمان آباد بخش مرکزی ساری با اشاره به لزوم توجه به محرومان و گسترش فعالیت جهادی، اظهار داشت: همزمان با دهه مبارک فجر دو واحد مسکن محرومان واگذار شد.

 

وی افزود: واحدهای مسکونی نیازمندان استان با اقدام جهادی بسیج سازندگی و همکاری کمیته امداد امام خمینی(ره) در قالب واحدهای 80 متری در مدت دو ماه تکمیل و در مرحله واگذاری قرار گرفت.

 

رئیس سازمان بسیج سازندگی مازندران تصریح کرد: با اقدام بسیج سازندگی استان و شهرستان‌های تابعه از اردیبهشت سال گذشته، ساخت 160 خانه محروم در دستور کار قرار گرفت.

 

وی تصریح کرد: راه اندازی و ساخت 8 واحد مسکونی در دستور کار قرار دارد و این امر تقویت خواهد شد.

 

سرهنگ شریعتی، اجرای تفاهم نامه با کمیته امداد برای خانه دار شدن نیازمندان را ازاقدامات در استان دانست و گفت: اقدامات شاخص بسیج سازندگی سپاه کربلا با احساس وظیفه در یاری رساندن به نیازمندان، محرومان و مردم بوده و مصمم است پروژه مسکونی نیازمندان را تا پایان سال به مرحله تکمیل برساند.

 

وی میزان اعتبار در تکمیل دو واحد مسکونی را اعتباری بالغ بر 46 میلیون تومان از منابع کمیته امداد امام(ره)، خیران و کمک‌های جهادی بسیج سازندگی سپاه کربلا عنوان کرد و گفت: خدمت به مردم مهم‌ترین مسئله در سپاه و بسیج به شمار می آید و امسال 160 واحد مسکونی برای نیازمندان استان در مرحله ساخت و تکمیل قرار دارد.

 

سرهنگ شریعتی بیان کرد: سپاه کربلا این گونه اقدامات را انجام وظیفه و احساس تکلیف برای خود می‌داند و این موضوع را از عوامل تاثیرگذار در ایجاد امنیت و آرامش جامعه قلمداد می‌کند.

 

وی خاطرنشان کرد: تجربه 38 ساله نشان می‌دهد که هرگاه مسئولان در کنار مردم بودند و به یاری آنان قدم برداشتند مردم مسئولان را یاری رساندند و توانستند مشکلات را رفع کنند.

 

انتهای خبر/07

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است