شما اینجا هستید: خانهاستانهامازندرانمعاون هماهنگ کننده سپاه کربلای مازندران: ۱۶۰ واحد مسکونی برای محرومان مازندران احداث می‌شود

معاون هماهنگ کننده سپاه کربلای مازندران: ۱۶۰ واحد مسکونی برای محرومان مازندران احداث می‌شود

منتشرشده در مازندران شنبه, 23 بهمن 1395 ساعت 09:59
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز: سرهنگ بخشی با تاکید بر رفع محرومیت‌زدایی در روستاهای استان گفت: ساخت ۱۶۰ واحد مسکونی برای محرومان در دستور کار سپاه پاسداران استان قرار گرفته است.

 

به گزارش سپاه نیوز؛ سرهنگ پاسدار جواد بخشی معاون هماهنگ کننده سپاه کربلای مازندران در گفت‌وگویی اظهار داشت: بسیج سازندگی سپاه کربلا با احساس وظیفه در یاری رساندن به نیازمندان، محرومان و مردم مصمم است تا پروژه مسکونی نیازمندان را تا پایان سال به مرحله تکمیل برساند.

 

وی از اجرای تفاهم نامه با کمیته امداد امام خمینی (ره)  استان برای خانه دار شدن نیازمندان خبر داد و افزود: بسیج سازندگی سپاه کربلای مازندران با احساس وظیفه در یاری رساندن به نیازمندان، محرومان و مردم مصمم است تا همه پروژه مسکونی نیازمندان را تا پایان سال به مرحله تکمیل برساند.

 

سرهنگ بخشی تصریح کرد: پروژه مسکونی خانه محروم با زیربنای 80 متر مربع و اعتباری بالغ بر 46 میلیون تومان از منابع کمیته امداد امام(ره)، خیران و کمک‌های جهادی بسیج سازندگی سپاه کربلا به مرحله تکمیل می‌رسد.

 

معاون هماهنگ کننده سپاه کربلای مازندران تصریح کرد: خدمت به مردم مهم‌ترین مسئله در سپاه و بسیج بوده به همین جهت امسال تعداد 160  واحد مسکونی برای نیازمندان استان را در برنامه قرار دادیم.

 

وی با بیان اینکه هشت واحد مسکونی در اردیبهشت 95 توسط گروه‌های جهادی در قالب پاسداران و بسیجیان ساخته شد، افزود: سپاه کربلا اینگونه اقدامات را انجام وظیفه و احساس تکلیف برای خود می‌داند و این مهم را در ایجاد امنیت و آرامش جامعه مهم تلقی کرده است.

 

سرهنگ بخشی یادآور شد: تجربه 38 ساله نشان داد که هرگاه مسئولان در کنار مردم بودند و به یاری آنان قدم برداشتند، مردم هم مسئولان را یاری رساندند و مشکلات همدیگر را رفع کردند.

 

این مسئول سپاه کربلای مازندران بیان کرد: مردم انقلاب اسلامی به درجه ای از فهم و شعور رسیدند که همواره یاری به همنوعان را جز وظیفه ذاتی خود قلمداد می‌کنند و نمونه آن استقبال و حضور 45 هزار نفری در اردوی جهادی، بیش از 50 هزار نفره در اردوهای راهیان نور و  کمک متداوم و مستمر به جبهه مقاومت اسلامی است.

 

انتهای خبر/07

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است