شما اینجا هستید: خانهاستانهامازندرانفرمانده سپاه کربلای مازندران : کاشت 100 هزار نهال در خوزستان با همت گروه های مازندرانی راهیان نور و جهادی

فرمانده سپاه کربلای مازندران : کاشت 100 هزار نهال در خوزستان با همت گروه های مازندرانی راهیان نور و جهادی

منتشرشده در مازندران سه شنبه, 17 اسفند 1395 ساعت 09:28
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز:  سردار بابایی خبرداد :کاشت 100 هزار نهال در خوزستان با همت گروه های مازندرانی راهیان نور و جهادی

 به گزارش سپاه نیوز ؛سردار سرتیپ دوم پاسدار محمد حسین بابایی  فرمانده سپاه کربلای مازندران در جلسه ستاد بزرگداشت هفته منابع طبیعی اظهار داشت: برنامه وسیع نهال‌کاری سپاه در خوزستان با حضور سردار غیب‌پرور فرمانده بسیج مستضعفین انجام می‌شود.

 

وی افزود : به منظور مقابله با ریزگرد های خوزستان، سپاه کربلای مازندران از ظرفیت راهیان نور و گروه‌های جهادی برای غرس 100 هزار نهال در خوزستان استفاده می‌کند.

 

فرمانده سپاه کربلا بیان کرد: سپاه با هدف تحقق منویات رهبر معظم انقلاب، مبنی بر رسیدگی به مشکلات مردم، اقدام به راه‌اندازی قرارگاه شهدای مدافع حرم کرده است.

 

سردار بابایی خاطرنشان کرد: قرارگاه شهدای مدافع حرم در جهت رفع مشکلات مردم خوزستان و مسئله ریزگردها شکل گرفته و سپاه قرار است 4 هزار هکتار از زمین‌هایی که منشا و کانون ریزگردها در خوزستان بوده را در جهت تقویت پوشش گیاهی نهال‌کاری کند.

  سردار بابایی بیان کرد: سپاه کربلای مازندران از ظرفیت راهیان نور و گروه‌های جهادی برای نهال کاری استفاده می‌کند.

 

فرمانده سپاه کربلای مازندران با اشاره به اینکه با هماهنگی‌های انجام شده زمین‌ها برای غرس نهال‌ها آماده می‌شود، بیان کرد: سپاه کربلای مازندران به مدت سه ماه تانکرهای آب را به منظور آبیاری زمین‌های نهال‌کاری شده به منطقه اعزام تا زمینه برای آبیاری علمی و قطره‌ای نیز فراهم شود.

  

انتهای خبر/09

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است