شما اینجا هستید: خانهاستانهامازندرانمسئول نمایندگی ولی‌فقیه در سپاه کربلا مازندران: ایران امروز پرچم‌دار دفاع از حق و حقیقت در جهان است

مسئول نمایندگی ولی‌فقیه در سپاه کربلا مازندران: ایران امروز پرچم‌دار دفاع از حق و حقیقت در جهان است

منتشرشده در مازندران شنبه, 21 اسفند 1395 ساعت 08:58
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز : حجت‌الاسلام والمسلمین غلامی گفت  : ایران امروز پرچم‌دار دفاع از حق و حقیقت در جهان است و ما باید بیشتر و فراتر از گذشته آماده مقابله و مبارزه با دشمن در تمامی جبهه‌ها باشیم.

  

به گزارش سپاه نیوز ؛ حجت الاسلام والمسلمین یدالله غلامی مسئول نمایندگی ولی‌فقیه در سپاه کربلا مازندران در یادواره 650 شهید ‌والامقام و 6 شهید گمنام شهرستان لاهیجان با اشاره به سخنان مقام معظم رهبری اظهار داشت: زنده نگاه داشتن یاد و خاطره شهدا کمتر از شهادت نیست .

 

مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه کربلا مازندران گفت: همان طور که شهدای زیادی در دفاع مقدس در جبهه حق علیه باطل به مقام والای شهادت نائل آمدند امروز جوانان دیگری در سوریه علیه همان باطل در حال جنگیدن هستند.

 

وی با اشاره به اینکه شهدای ما شهیدان جبهه حق و حقیقت هستند، بیان داشت: تفاوت جبهه حق و باطل بسیار زیاد است و این جنگ میان حق و باطل مختص به زمان حال نیست بلکه همیشه بوده، هست و خواهد بود.

 

حجت الاسلام والمسلمین غلامی تصریح کرد: ایستادگی و مقاومت در برابر دشمنان انقلاب راه‌های خاص خودش را دارد که یکی از آن‌ها انس با قرآن و دیگری وحدت مردم است.

 

مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه کربلا مازندران با بیان اینکه اقتدار نیروهای مسلح یکی دیگر از راه‌های مقابله با دشمن است ابراز داشت: نمی‌شود که در خانه بنشینیم و فقط دعا کنیم که داعش به کشور ما ورود نکند.

 

وی اظهار داشت: ایران پرچمدار دفاع از حق و حقیقت است و ما امروز باید بیشتر و فراتر از گذشته آماده مقابله و مبارزه با دشمن در تمامی جبهه‌ها باشیم و این همان کاری است که پرچمداران جبهه حق در پیش گرفته‌اند.

 

حجت الاسلام والمسلمین غلامی افزود: دشمن نه تنها دست از دشمنی خود برنداشته است بلکه امروز شاهد آن هستیم که دشمنان اسلام و انقلاب در سه محور سیاسی، فرهنگی و دینی مشغول کینه توزی و ستمگری به مظلومان هستند و ما باید به دفاع از شرف و عزت خود ادامه دهیم.

 

مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه کربلا مازندران با بیان اینکه جبهه سیاسی، جبهه فرهنگی و جبهه دینی سه امر مهم و کلیدی در جنگ با دشمن است گفت: برخی از دوستداران ولایت در هر سه جبهه مشغول جنگیدن هستند.

 

وی با تاکید بر لزوم شناخت محور عملیات دشمن اظهار داشت: شهدا محور عملیاتی دشمن را خوب شناختند و می‌دانستند که دشمن هیچ فرقی با گذشته ندارد؛ ما نیز باید از شهدا الگو بگیریم و محورهای عملیات دشمن را بشناسیم.

 

حجت الاسلام والمسلمین غلامی با اشاره به فرازی از فرمایشات مقام معظم رهبری گفت: رهبر عزیزمان فرمودند "تنها راه دفع شر استکبار و سلطه گران، ایستادگی، مقاومت و وحدت بین کشورهای اسلامی است" و ما باید طبق فرامین رهبر عظیم الشان انقلاب عمل کنیم.

 

مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه کربلا مازندران، التزام به معنویات و ارزش‌های دینی را لازمه قبول هر مسئولیتی دانست و افزود: انسان متعهد و مسئول باید ابتدا خود عامل باشد تا بتواند دیگران را به داشتن سلامت اخلاقی، دینی و شرعی هدایت و راهنمایی کند.

 

وی شهدا را مایه افتخار و سربلندی ملت ایران دانست و خاطرنشان کرد: یاد و خاطره شهیدان گرانقدر باید همیشه زنده بماند و این مسئولیتی است که به عهده همه ما گذاشته شده و نباید از آن غافل شویم.

 

 

انتهای خبر/09

 

 

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است