شما اینجا هستید: خانهاستانهامازندرانفرمانده سپاه کربلای مازندران: مدافعان حرم زمینه‌ساز ارتش جهانی حضرت مهدی (عج) هستند

فرمانده سپاه کربلای مازندران: مدافعان حرم زمینه‌ساز ارتش جهانی حضرت مهدی (عج) هستند

منتشرشده در مازندران یکشنبه, 24 ارديبهشت 1396 ساعت 08:38
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز: فرمانده سپاه کربلای مازندران از مدافعان حرم به‌عنوان زمینه‌ساز ارتش جهانی حضرت مهدی (عج) یاد کرد و گفت: شهدا میزانی برای سنجش حق و ناحق هستند.

 

به گزارش سپاه نیوز ؛  سردار سرتیپ دوم پاسدار محمدحسین باباییفرمانده سپاه کربلای مازندران در مراسم متمرکز یادواره شهدای مدافع حرم در ساری، با گرامیداشت یاد و نام ۱۰ هزار و ۴۰۰ شهید استان مازندران و شهدای مدافع حرم اظهار داشت: مراسم سالگرد شهدای مدافع حرم در سراسر استان برگزار شده است.

 

وی با بیان اینکه استان ۳۷ شهید مدافع حرم تقدیم کرده است گفت: مدافعان حرم با اخلاص و درک به‌موقع نقشه‌های دشمن و طرح‌های شیطانی جبهه کفر را ، خنثی کرده‌اند.

 

فرمانده سپاه کربلای مازندران از مدافعان حرم به‌عنوان زمینه‌ساز ارتش جهانی حضرت مهدی (عج) یاد کرد و ادامه داد : شهدا میزان و شاقول حق و ناحق هستند.

 

سردار بابایی افزود: در یک ماه گذشته یادواره‌ها و سالگردهای شهدای مدافع حرم با عنوان " اردیبهشت مقاومت "در سطح استان برگزار شده است.

 

همچنین در مراسم متمرکز و پایانی یادواره شهدای مدافع حرم در ساری جمعی از خانواده های شهدای مدافع حرم از کشور افغانستان نیز شرکت داشتند.

 

انتهای خبر /09

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است