شما اینجا هستید: خانهاستانهامازندرانمسؤول سازمان اردویی و راهیان نور سپاه کربلا مازندران خبر داد : آغاز طرح راهیان نور بعد از ماه مبارک رمضان/ افزایش 13 درصدی اعزام به مناطق جنگی

مسؤول سازمان اردویی و راهیان نور سپاه کربلا مازندران خبر داد : آغاز طرح راهیان نور بعد از ماه مبارک رمضان/ افزایش 13 درصدی اعزام به مناطق جنگی

منتشرشده در مازندران یکشنبه, 04 تیر 1396 ساعت 09:41
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز: مسؤول سازمان اردویی، راهیان نور و گردشگری سپاه کربلا مازندران با بیان اینکه اردوهای راهیان نور پس از ماه مبارک رمضان آغاز می شود، گفت: اعزام به مناطق جنگی و اردوهای راهیان نور 13 درصد افزایش یافته است.

 

به گزارش سپاه نیوز ؛ سرهنگ پاسدار قاسم موقر مسؤول سازمان اردویی راهیان نور و گردشگری سپاه کربلا مازندران در شهرستان ساری با اشاره به اینکه اعزام اردوهای راهیان نور پس از ماه مبارک رمضان آغاز می‌شود، اظهار کرد: اعزام به مناطق جنگی پس از ماه مبارک رمضان آغاز و تا آخر شهریور ماه پایان می‌یابد.

 

مسؤول سازمان اردویی، راهیان نور و گردشگری سپاه کربلا مازندران با اشاره به اینکه 48 هزار نفر در سال گذشته و تا نوروز 95 به مناطق جنگی اعزام شده‌اند، خاطر نشان کرد: 26 هزار و 500 نفر عمومی از مناطق جنگی جنوب و کردستان بازدید کرده‌اند.

 

وی با اعلام اینکه 16 هزار نفر از دانش‌آموزان هم به مناطق جنگی کرمانشاه و کردستان اعزام شده‌اند، بیان کرد: 3 هزار 500 نفر دانشجو از مناطق جنگی شمال غرب و جنوب دیدن کرده‌اند.

 

سرهنگ موقر استقبال مردم از مناطق جنگی را خوب عنوان کرد و گفت: در بحث راهیان نور  113 درصد اعزام داشته‌ایم که 13 درصد نسبت به قبل افزایش یافته است.

 

 مسؤول سازمان اردویی، راهیان نور و گردشگری سپاه کربلا مازندران  افزود: خدمات اسکان، تغذیه و خدمات‌رفاهی و مسائل بهداشتی در ارتباط با زائرین در مناطق جنگی به خوبی انجام می‌شود. 

 

وی با بیان اینکه اعزام در تابستان، عمومی و در سطح محلات انجام می‌شود، تصریح کرد: در تابستان امسال تعداد 4 هزار و 200 نفر به کردستان اعزام می‌شوند.

 

سرهنگ موقر در پایان با اشاره به اینکه در تابستان اعزام 6 هزار نفر به اردوهای راهیان نور پیش‌بینی می‌شود، خاطر نشان کرد: در طرح‌های راهیان نور نخبگان، قهرمانان ورزشی، پهلوانان، دانشجویان و اساتید هم حضور دارند. 

 

 

انتهای خبر /09

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است