پایگاه خبری سپاه پاسداران انقلاب اسلامی - فرمانده سپاه کربلا مازندران : با همت بسیج سازندگی مازندران از سال 1391 تا سال 1395 بیش از 18 هزار شغل پایدار خانگی ایجاد شد
چاپ کردن این صفحه

فرمانده سپاه کربلا مازندران : با همت بسیج سازندگی مازندران از سال 1391 تا سال 1395 بیش از 18 هزار شغل پایدار خانگی ایجاد شد

منتشرشده در مازندران شنبه, 31 تیر 1396 ساعت 10:56
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز: فرمانده سپاه کربلا مازندران یادآور شد: از سال 1391 تا سال 1395 بیش از 18 هزار شغل پایدار خانگی از سوی بسیج سازندگی ایجاد شده که میزان 18 هزار شغل خانگی برای سال جاری در نظر گرفته شد.

 

 به گزارش سپاه نیوز ؛ سردار سرتیپ دوم پاسدار محمدحسین بابایی فرمانده سپاه کربلا مازندران ، در کارگروه اقتصادی بسیج سازندگی این شهرستان اظهار کرد: عرصه اقتصاد مقاومتی بسیار مهم است و در مدت زمانی که وارد این عرصه مهم شدیم دستاوردهای خوبی داشتیم. 

 

وی با اشاره به ورود چهار ساله در عرصه اقتصاد مقاومتی، افزود: با توجه به منویات رهبر انقلاب اسلامی ، هرساله با برنامه مدونی گام برداشته و رو به جلو هستیم.

 

فرمانده سپاه کربلا مازندران با اشاره به طراحی گام‌های مهم اقتصاد مقاومتی در سال جاری، تصریح کرد: خوشه‌بندی و قطب‌بندی تولیدات با هدف توسعه اشتغال و کمک به تولیدکننده با افزایش راندمان و کمک در امر بازاریابی انجام می‌گیرد و همانند سال‌های گذشته در راستای تحقق برنامه‌های گذشته در سال جاری گام برمی‌داریم.

 

سردار بابایی با اشاره به اینکه براساس منویات رهبر انقلاب اسلامی گام به گام حرکت داریم، ادامه داد: تمام سعی و تلاش خود را به کار می‌بندیم تا در این مسیر با همه ظرفیت‌ها وارد میدان شویم.

 

فرمانده سپاه کربلا مازندران یادآور شد: از سال 1391 تا سال 1395 بیش از 18 هزار شغل پایدار خانگی از سوی بسیج سازندگی ایجاد شده که میزان 18 هزار شغل خانگی برای سال جاری در نظر گرفته شد.

 

سردار بابایی با اشاره به سیاست‌های اقتصاد مقاومتی، گفت: اگر چه معتقدیم در این مسیر به صورت 100 درصد توفیق نداریم ولی می‌‌توان با مقاومت، خستگی‌ناپذیر بودن و تداوم مسیر توسعه ، به نتیجه دست یابیم.

 

 

انتهای خبر /09