شما اینجا هستید: خانهاستانهامازندرانفرمانده سپاه کربلای مازندران: طرح‌های محرومیت‌زدایی سپاه در روستاهای مازندران اجرا می‌شود

فرمانده سپاه کربلای مازندران: طرح‌های محرومیت‌زدایی سپاه در روستاهای مازندران اجرا می‌شود

منتشرشده در مازندران یکشنبه, 26 شهریور 1396 ساعت 10:21
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز: فرمانده سپاه کربلای مازندران از تداوم اجرای طرح‌های محرومیت‌زدایی سپاه در روستاهای استان خبر داد.

 

به گزارش سپاه نیوز؛سردار سرتیپ دوم پاسدار محمد حسین بابایی در جلسه شورای هماهنگی آستان قدس رضوی مازندران اظهار داشت: امسال که طبق فرمایش مقام معظم رهبری مبنی بر اقتصاد مقاومتی، تولید و اشتغال نامگذاری شده، بسیج و سپاه آسیب‌ها را شناسایی و اقدامات خوبی در حوزه مسائل اجتماعی در استان صورت گرفت.

 

وی با بیان اینکه باید درتمام زمینه‌ها نقش مردم را پررنگ کنیم و کارهای اجرایی وعمرانی به ویژه در مناطق محروم توسط خود مردم و با نظارت مسئولان مربوطه صورت گیرد، افزود: مردم باید آموزش‌های لازم را ببینند که سپاه و بسیج آماده هرگونه همکاری لازم در جهت رفع محرومیت‌ها را دارد.

 

سید رضا هادیان مدیر بنیاد برکت مازندران نیز در این نشست گفت: یکی از اقدامات مهم بنیاد برکت، همکاری با بسیج و آستان قدس در زمینه پیشرفت و آبادانی در دهستان‌های کشور بوده که برای سه دهستان در استان بنیاد برکت مازندران طرح اجرا می‌کند.

 

وی افزود: رسیدگی به امورات خانواده‌های محروم، بیمه تکمیلی روستاییان محروم و درمان نازایی خانواده‌های محروم در روستاها از جمله اقدامات بنیاد برکت در استان بوده که تا کنون در این زمینه 800 خانواده ثبت نام کردند.

 

مدیر بنیاد برکت مازندران بیان کرد: 200 پروژه فرهنگی و مذهبی روز سه شنبه در سراسر کشور از سوی بنیاد برکت بهره‌برداری که بخشی از این پروژه‌ها مربوط به مازندران است.

 

انتهای خبر/09

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است