شما اینجا هستید: خانهاستانهامازندرانفرمانده سپاه کربلا مازندران : گروههای خود جوش و مردمی از برکات انقلاب اسلامی و جنگ تحمیلی است

فرمانده سپاه کربلا مازندران : گروههای خود جوش و مردمی از برکات انقلاب اسلامی و جنگ تحمیلی است

منتشرشده در مازندران دوشنبه, 10 مهر 1396 ساعت 13:35
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز : فرمانده سپاه کربلا مازندران با اشاره به اینکه تبعیت از امامت امام حسین(ع) از گستره ایران خارج شده و در دنیا مانند نسیمی وزیدن گرفته است، خاطرنشان کرد: یکی از برکات پس از جنگ تشکیل گروه‌های خودجوش مردم‌نهاد است که برای خوشه‌چینی از درخت تناور انقلاب حرکت کرده‌اند.

 

به گزارش سپاه نیوز؛ سردار سرتیپ دوم پاسدار  محمدحسین بابایی فرمانده سپاه کربلا مازندران در همایش تجلیل از خادمان شهدا و دست‌اندرکاران اجرایی راهیان نور مازندران که در سالن غدیر سپاه کربلا برگزار شد، اظهار کرد: شهدای امروز مانند شهید بلباسی‌ها و حججی‌ها عاشقانه، داوطلبانه و با روحیه‌ای عالی به اردوهای جهادی و کمک به مردم می‌رفتند.

 

وی با بیان اینکه راه پرواز در عبادات، خادم بودن است، افزود: عاشورا ثمر داد و در طول تاریخ هیچ زمانی با این مدت طولانی فریاد یا حسین(ع)، خون‌خواهی امام حسین(ع) و تبعیت از امامت ایشان مانند حالا نبوده است.

 

فرمانده سپاه کربلا مازندران با اشاره به اینکه تبعیت از امامت امام حسین(ع) از گستره ایران خارج شده و در دنیا مانند نسیمی وزیدن گرفته است، خاطرنشان کرد: یکی از برکات پس از جنگ تشکیل گروه‌های خودجوش مردم‌نهاد است که برای خوشه‌چینی از درخت تناور انقلاب حرکت کرده‌اند.

 

وی با اعلام اینکه یک‌هزار و 400 نفر در استان مازندران خادم راهیان نور هستند و انگیزه‌ای جز خدا ندارند، بیان کرد: افراد به عنوان خادم شهدا نیز در این زمینه حضور داشته و فعالیت می‌کنند.

 

سردار بابایی ادامه داد: افراد جوانی نیز وارد عرصه کارهای فرهنگی و هنری شدند و همچنین تیم‌های زیادی در سواحل و پارک‌ها فعالیت می‌کنند.

 

وی با اشاره به سازمان اردویی و گردشگری سپاه کربلا تصریح کرد: اعزام زیارت‌اوّلی‌ها به مشهد مقدس که تا به حال نتوانسته بودند به زیارت بروند، توسط این سازمان صورت گرفته است و در این راستا 7 هزار و 500 زیارت‌اوّلی‌ به مشهد مقدس اعزام شدند.

 

فرمانده سپاه کربلا مازندران اظهار کرد: بیان خطبه غدیر و خواندن آن از دیگر برنامه‌ها است که در بین مردم و هر سال در پنج شهرستان استان اجرا می‌شود.

 

وی با اشاره به اینکه آموزش‌های متنوعی برای راویان گذاشته شده است، خاطرنشان کرد: اعزام راویان به مشهد مقدس از دیگر اقدامات بوده است.

 

 

انتهای خبر/09

 

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است