شما اینجا هستید: خانهاستانهامازندرانمسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه کربلا: اتحاد ملت های مسلمان زمینه ساز پیروزی مردم فلسطین است

مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه کربلا: اتحاد ملت های مسلمان زمینه ساز پیروزی مردم فلسطین است

منتشرشده در مازندران شنبه, 19 خرداد 1397 ساعت 11:54
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز: حجت الاسلام والمسلمین یدالله غلامی با بیان اینکه امروزه استکبار جهانی از اقتدار و ابهت ایران اسلامی هراس دارد، گفت: نابودی اسرائیل و پیروزی مردم فلسطین با اتحاد و همدلی همه ملت‌های مسلمان روی می دهد.

 

به گزارش سپاه نیوز: حجت‌الاسلام والمسلمین یدالله غلامی مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه کربلا استان مازندران  در سخنرانی قبل از خطبه آخرین نماز جمعه ماه مبارک رمضان همزمان با فرا رسیدن روز جهانی قدس در مصلای بزرگ شهرستان آمل با بیان اینکه امروزه استکبار جهانی از اقتدار و ابهت ایران اسلامی هراس دارد، اظهار داشت: نابودی اسرائیل و پیروزی مردم فلسطین با اتحاد و همدلی همه ملت‌های مسلمان روی می دهد.

  

حجت‌الاسلام والمسلمینغلامی بیان کرد: سرزمین فلسطین تنها یک سرزمین، آب، خاک و موقعیت جغرافیایی نیست بلکه نقطه اوج دنیای اسلام است البته خدا هم می‌خواهد به مسلمانان بفهماند که فلسطین و بیت‌المقدس نقطه اوج آبادانی است.

  

مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه کربلا با اعلام اینکه امروزه فرزندان نامشروع اسرائیل همانند پدران‌شان خوی و خصلت انسان‌کشی و کودک‌کشی دارند و دست به فجایع بزرگ می‌زنند، ادامه داد: آنها معتقدند که یهودیان باید همه دارایی خود را برای از بین بردن دیگر اقوام به کار ببندند و تلاش کنند تا هیچ ملتی پیشرفت نکند و آنها قدرت اول دنیا و منطقه باشند.

  

وی تصریح کرد: یکی از راه‌های پیشرفت ملت‌ها دسترسی به علوم انرژی هسته‌ای است که در همه زمینه‌ها همانند پزشکی، کشاورزی، نانو و دیگر علوم پیشرفت و ترقی فراوان می‌آورد.

 

حجت‌الاسلام والمسلمین غلامی با اعلام اینکه صهونیست‌ و یهود استکبارگر و انسان‌کش هستند چنانچه آدم‌کشی و کودک‌کشی در خون و جان آنها جای دارد، ادامه داد: آنها برای ما و ملت‌های اسلامی هیچ خیر و نیکی ندارند زیرا همیشه دست به غصب و کشتار می‌زنند.

 

وی با اشاره به اینکه ایران تنها ملتی است که خداوند نعمات فراوان به آن عطا کرده است، ادامه داد: امام امت و بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی با درایت، بصیرت، آگاهی و شناخت برای نجات سرزمین فلسطین در ماه رمضان یک روز را برای حمایت از مظلومان و برائت از ستمگران اعلام کرده تا مظلومیت مظلومان بر همه ملت اثبات شود و در راه دفاع از مظلومان و مبارزه با زورخواهان مسلمانان و دیگر کشورهای آزادی خواه به پا خیزند.

 

حجت‌الاسلام والمسلمین غلامی با اعلام اینکه یهودیان با شعار از نیل تا فرات می‌خواستند گفته‌های خود را عملی کنند ولی انقلاب اسلامی جلوی همه زورگویی‌های انها ایستاده است، بیان کرد: انقلاب اسلامی سد بزرگ راه یهود و یهودیان بوده و با پیروزی انقلاب اسلامی استکبار به بن‎بست بزرگی خورده است و با ایجاد جبهه مقاومت به شکست خورد.

  

مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه کربلا مازندران با بیان اینکه روز قدس روز حمایت از مظلومان و نابودی ظالمان جهان است، گفت: در همه شهرها در این روز راهپیمایی شده تا اعلام تنفر، بیزاری و نفرت از بدخواهان و استکبار باشد.

 

وی تصریح کرد: امام راحل و رهبر انقلاب اسلامی برای روز قدس اهدافی را مشخص کردند که مهمترین آن محو اسرائیل است و وعده بزرگان دین روز به روز نزدیک‌تر می‌شود.

 

انتهای خبر/09

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است