شما اینجا هستید: خانهاستانهامازندرانمعاون اجرایی سپاه کربلای مازندران خبر داد : بازسازی واقعه «غدیر» در ۴ شهر مازندران

معاون اجرایی سپاه کربلای مازندران خبر داد : بازسازی واقعه «غدیر» در ۴ شهر مازندران

منتشرشده در مازندران یکشنبه, 04 شهریور 1397 ساعت 08:49
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
معاون اجرایی سپاه کربلای مازندران با بیان اینکه بازسازی واقعه غدیر در چهار شهرستان استان از جمله ساری، چالوس، محمودآباد و سیمرغ انجام می‌شود، گفت: این نمایش از چهارم تا هفتم شهریورماه به اجرا در می‌آید.
به گزارش سپاه نیوز؛ عسگر مجیدی معاون اجرایی سپاه کربلای مازندران با اشاره به  تاریخچه واقعه غدیر  از آن به عنوان عصاره نبوت و رسالت پیامبر اسلام (ص) یاد کرد و اظهار داشت: باید این واقعه به نسل های مختلف جامعه منتقل شود.
 
 
وی اظهار داشت: سپاه کربلا برای بازسازی واقعه غدیر، برنامه های مختلفی را در دهه غدیر اجرا خواهد کرد و با همکاری شهرداری ها و دستگاه های مختلف جشن هایی را برگزار می کند.
 
 
وی بازسازی و شبیه سازی واقعه غدیر را از برنامه های مهم و محوری بیان کرد و گفت: در شرایطی که دشمن تلاش می کند تا افکار مردم را مخدوش کند، کارهای هنری از کارهای ماندگار برای ترویج فرهنگ علوی و آموزه های دینی خواهد بود.
 
 
مجیدی با بیان اینکه بازسازی واقعه غدیر در چهار شهرستان استان از جمله ساری، چالوس، محمودآباد و سیمرغ برگزار می شود گفت: این نمایش از چهارم تا هفتم شهریورماه برگزار می شود.
 
 
معاون اجرایی سپاه کربلا با اشاره به اینکه سال قبل حدود پنج تا شش هزار نفر از برنامه بازسازی واقعه غدیر در استان دیدن کردند افزود: امسال با همکاری یک گروه هنری، بازسازی واقعه غدیر در چهار شهرستان انجام می شود.
 
 
انتهای خبر/09

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است