شما اینجا هستید: خانهاستانهامازندرانفرمانده سپاه کربلای استان مازندران:با تاسی از ولایت فقیه و با تکیه بر مردم توطئه‌های دشمن خنثی می شود

فرمانده سپاه کربلای استان مازندران:با تاسی از ولایت فقیه و با تکیه بر مردم توطئه‌های دشمن خنثی می شود

منتشرشده در مازندران شنبه, 24 شهریور 1397 ساعت 10:51
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

فرمانده سپاه کربلای استان مازندران با اشاره به اینکه تبعیت از جایگاه ولایت فقیه در جامعه وظیفه همه بسیجیان است گفت: نظام با تکیه بر مردم بر تحریم اقتصادی دشمن فائق می‌آید.

 

 

به گزارش سپاه نیوز؛ سردار سرتیپ دوم پاسدار محمد حسین باباییفرمانده سپاه کربلای استان مازندران در رژه اقتدار بسیجیان مرکز مازندران در بوستان ولایت ساری با اشاره به اینکه خدا را شاکر هستیم که مردم ایران با تدبیر ولایت فقیه ، پله‌های ترقی را در کشور سپری می‌کند ،اظهار داشت: مازندران این روزها معطر به عطر حضور پیکرهای مطهر شهدای مدافع حرم و خوشنام بوده که رنگ و بوی جبهه و جنگ را بار دیگر متجلی کرده است.

 

فرمانده سپاه کربلای مازندران با اشاره به اینکه دشمن از روز شکل‌گیری انقلاب با نظام اسلامی ایران مشکل داشته است، تصریح کرد: به واسطه اینکه طراحی انقلاب اسلامی و نظام دینی با مدد امام زمان(عج) و ولایت فقیه بوده، هیچ گاه لغزش نخواهد داشت.

 

سردار بابایی با بیان اینکه دشمن با ابرازهای مختلف نظیر جنگ اقتصادی، شبیخون فرهنگی، جنگ سیاسی، جنگ امنیتی و اقتصادی قصد تخریب نظام اسلامی ایران را داشته است، افزود: دشمن در عصر کنونی با جنگ اقتصادی می‌خواهد مردم را از نظام و ارزش‌های دینی دور کند.

 

وی با اعلام اینکه انقلاب اسلامی ایران متکی به مردم است گفت: ایران در هشت سال دفاع مقدس در برابر پیشرفته‌ترین تجهیزات دشمن مقاومت کرده و فرزندان این مرز و بوم بسیاری از حرکت‌های استکباری را سرنگون کردند.

 

سردار بابایی با بیان اینکه حضور جوانان بسیجی در این رزمایش برای این است که رزمندگان بسیجی همواره در برابر توطئه‌های دشمن آماده هستند تصریح کرد: دشمن وقتی نتوانست با جنگ فرهنگی و سیاسی و تقویت دشمنان داخلی بر ملت ایران فائق آید به جنگ اقتصادی روی آورده است.

 

فرمانده سپاه کربلای مازندران با اشاره به اینکه تصور از پای درآوردن ملت با تحریم اقتصادی، ادعای واهی دشمن زبون بوده است، گفت: رزمندگان و بسیجیان با تاسی از ولایت فقیه در برابر توطئه‌های متعدد فائق می‌آید.

 

انتهای خبر/09

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است