شما اینجا هستید: خانهاستانهامازندرانفرمانده سپاه کربلای استان مازندران: سلاح هنر بسیار برنده‌تر از دیگر سلاح‌ها است

فرمانده سپاه کربلای استان مازندران: سلاح هنر بسیار برنده‌تر از دیگر سلاح‌ها است

منتشرشده در مازندران شنبه, 10 آذر 1397 ساعت 15:05
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز:سردار بابایی با اشاره به آگاهی بخشی آحاد جامعه به تهدیدات استکباری گفت: دشمن با ابزار هنر قصد تخطئه در افکار پاک جوان ایرانی را دارد.

 به گزارش سپاه نیوز؛ سردار سرتیپ دوم پاسدار محمد حسین بابایی فرمانده سپاه کربلای استان مازندران در یادواره 110 شهید هنرمند مازندران در بابلسر با بیان اینکه بسیج دارای 18 قشر بوده که یکی از این اقشار بسیج هنرمندان است، اظهار داشت: برای اینکه ورود تخصصی به اقشار داشته باشیم برنامه‌های متعددی را برای هر قشر جداگانه به صورت آموزش‌ها، همایش‌ها و برنامه‌های اردویی و از جمله گرامی‌داشت یادواره شهدا برگزار می‌کنیم.

 

وی افزود: همیشه سلاح هنر بسیار برنده‌تر از دیگر سلاح‌ها است و امیدواریم هنرمندان ما بتوانند با استفاده از این سلاح اثربخش در مسیر اعتلای فرهنگ اسلامی و ادامه راه شهدا و بیان ارزش‌های انقلاب، معرفی نیکی‌ها به مردم و همت عالی در مسیر دفاع از انقلاب اسلامی همواره موفق باشند.

 

فرمانده سپاه کربلای مازندران تصریح کرد: برگزاری یادواره شهدا در حقیقت به هنرمندان بسیجی یادآوری می‌کند که این مسیر همواره ادامه دارد و انقلاب به همه عرصه‌ها نیازمند است به‌ویژه عرصه‌ای که هنرمندان به آن ورود می‌کنند.

 

سردار بابایی با اشاره به سخنان مقام معظم رهبری(مدظله العالی) گفت: امروز نیاز به یک ارتش هنرمند در فضای مجازی، مکتوب، نویسندگی و نمایش و دیگر هنرها بوده چرا که با این شیوه‌ها می‌توانیم در مقابل تهاجم شدید دشمن در عرصه ابتذال اخلاقی، شبهات و حمله به باورهای دینی ایستادگی کنیم. 

 

وی افزود: مطمئن هستیم با تاسی از فرهنگ اسلامی ناب و فرهنگ اهل بیت(ع) خواهیم توانست در مقابل همه این حملات نه تنها بایستیم بلکه این فرهنگ را به دلهای پاک انسان‌های دیگر ملل نیز برسانیم.

 

 

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است