شما اینجا هستید: خانهاستانهامازندرانفرمانده سپاه کربلای استان مازندران: بخشی از امنیت کشور مرهون تلاش ایثارگران بسیجی است

فرمانده سپاه کربلای استان مازندران: بخشی از امنیت کشور مرهون تلاش ایثارگران بسیجی است

منتشرشده در مازندران چهارشنبه, 21 آذر 1397 ساعت 13:02
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز: فرمانده سپاه کربلای استان مازندران با تاکید بر اینکه بسیج مرد همه میدان‌ها  و امیدآفرین در همه جهان است افزود: بخش زیادی از امنیت کشور مرهون تلاش ایثارگران بسیجی است.

 

 به گزارش سپاه نیوز؛ سردار سرتیپ دوم پاسدار محمدحسین بابایی فرمانده سپاه کربلای استان مازندران در همایش روز بسیج در جمع بسیجیان شهرستان بابل با اشاره نگاه ویژه امام راحل به این گوهر اظهار کرد: معمار کبیر انقلاب اسلامی بیانات متعددی در وصف بسیج داشتند که به هر کدام از موارد اگر توجه کنیم حتما درس‌های فراوانی خواهیم گرفت.

 

وی افزود: بسیج کارش فقط در محدوده جغرافیایی نیست و نگاه آن فراتر از این یعنی تشکیل نظام اسلامی به رهبری مهدی موعود(عج)است، آینده‌نگری امام راحل در تشکیل بسیج امروز در نقاط مختلف جهان به‌وضوح قابل مشاهده است.

 

فرمانده سپاه کربلای مازندران تصریح کرد: کلام امام راحل در ابعاد مختلف از جمله بهتر شناساندن ظرفیت بسیج برای ما و آیندگان بی‌نظیر است و شاهد هستیم همین بیانات بود که باعث ایجاد آن حماسه‌ها در رزمندگان مدافع حرم شد، شهدای مدافع حرم آن فداکارانی بودند که در هزاران کیلومتر دورتر از این مملکت جانفشانی می کنند.

 

سردار بابایی با اشاره به ظرفیت عظیم بسیج گفت: شور و احساسات بسیجیان همراه با درک و بصیرت عالی می‌تواند نه تنها نجات‌دهنده ایران بلکه جهان از دست مستکبرین شرق و غرب باشد.

 

فرمانده سپاه کربلا یادآور شد: عزم دشمن جدا کردن مردم از انقلاب، نظام و رهبری بود و هست اما عزم بسیج در حفظ مردم، پشتیبانی از انقلاب و رهبری است، اگر از طریق نا امن‌سازی بخواهند مردم را خسته و دل‌زده کنند مردم همه به سمت ایجاد امنیت پایدار مردمی حرکت می‌کنند، باید قبول کرد بخش زیادی از امنیت کشور مرهون تلاش ایثارگران بسیجی است.

 

وی اذعان کرد: هسته‌هاو دستگاه‌های اطلاعاتی عرصه را بر ضد انقلاب و بدخواهان تنگ می‌کنند، بسیجیان با حضور در عرصه‌های فرهنگی و اجتماعی و.... شبیخون دشمن را خنثی یا کم اثر می‌کنند.

 

 

انتهای خبر/09

 

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است