شما اینجا هستید: خانهاستانهامازندرانفرمانده سپاه کربلا استان مازندران: برای پاسداری از انقلاب در حال رشد و ترقی ، باید در حال پیش رفت و پیش برندگی باشیم

فرمانده سپاه کربلا استان مازندران: برای پاسداری از انقلاب در حال رشد و ترقی ، باید در حال پیش رفت و پیش برندگی باشیم

منتشرشده در مازندران دوشنبه, 26 آذر 1397 ساعت 11:24
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز: سردار بابایی با اشاره به تهدیدات بیرونی گفت : دشمن در جهت ایجاد نفاق و تفرقه است و  نیز به این جهت که انقلاب در حال رشد و ترقی است ، باید دائم در حال پیش رفتن ، پیش بردن و نو شدن باشیم .

 

به گزارش سپاه نیوز؛ سردار سرتیپ دوم پاسدار  محمدحسین بابایی فرمانده سپاه کربلا استان مازندران در جمع پاسداران ناحیه قائم شهر گفت : انقلاب ما همیشه در حال تهدید و وظیفه ما است که قوه تشخیص خود را بالا ببریم و روشنگری کنیم. 

 

سردار بابایی با بیان اینکه ماهیت سپاه ، پاسداری از انقلاب است گفت : اگر ماهیت پاسداری از انقلاب را از ما بگیرند وجود ما بی معنی است .

 

وی افزود : ما ازانقلابی پاسداری می کنیم که به فرموده مقام معظم رهبری ( مد ظله العالی)یک موجود زنده است و دارای 3 ویژگی پیش رونده یعنی بدون توقف ، پیش برنده یعنی دیگران را به همراه خود به سمت کمال می برد و نو شونده یعنی روز به روز در حال تحول به سمت تعالی است .

 

سردار بابایی با اشاره به اینکه اگر هر کدام از این 3 ویژگی را از انقلاب بگیرند ، دیگر نمی توان نام انقلاب بر روی آن گذاشت اذعان کرد : چون انقلاب موجودی در حال رشد و ترقی است ، ما هم باید دائم در حال پیش رفتن ، پیش بردن و نو شدن باشیم .

 

فرمانده سپاه کربلا در ادامه با اشاره به خطرهای درونی و بیرونی که انقلاب را تهدید می کنند ، به تشریح آن ها پرداخت و تاکید کرد :تهدید های درونی ، اخلاقی است یعنی عدم رعایت حدود شرعی یا ضعیف النفس بودن ، پاسداری یعنی اول باید از هوای نفس جلوگیری نماییم ، شبهه ایجاد شدن در دل ما که مقدمه ی انحراف ما می شود که باید این شبهه ها را برطرف نماییم .

 

وی با اشاره به تهدیدات بیرونی گفت : دشمن به دنبال به راه انداختن جنگ احزاب در کشور است که نوعی نفاق جدید برای ایجاد تفرقه است چون دشمن طرحی را از قبل ریخته است وبه زعم خود اکنون زمان میوه دهی آن است،طرحی که در آن خواستند مردم را از نظام و انقلاب دلزده،مایوس وسرشکسته کنند.

 

سردار بابایی با اشاره به سخن مقام معظم رهبری(مد ظله العالی) گفت : هیچ مشکلی در این مملکت نیست که قابل حل نباشد و اکنون روشنگری نیاز است چون دشمن اصل نظام را نشانه رفته است ما باید قوه تشخیص خود را بالا ببریم و هر اتفاقی که در کشور می افتد عمیق، تجزیه و تحلیل کنیم و نسنجیده عمل نکنیم،کمک به محرومین از اولویتهای عمل ما باشد ، به فکر انسانهای آبرومند باشیم که از سختیها گله ای نمی کنند و به فکر آبروی خود و خانواده اند.

 

وی در پایان خاطر نشان کرد: وظیفه سپاه مشخص و معلوم است اما اگرنیاز باشد که در مقابل هر خطری که از جهات مختلف کشور را تهدید می کند ورود پیدا خواهیم کرد و مقابله می کنیم.

 

 

انتهای خبر/09

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است