شما اینجا هستید: خانهاستانهامازندرانفرمانده سپاه کربلای مازندران : آینده مملکت به دست دانش آموزان انقلابی رقم می خورد

فرمانده سپاه کربلای مازندران : آینده مملکت به دست دانش آموزان انقلابی رقم می خورد

منتشرشده در مازندران چهارشنبه, 28 آذر 1397 ساعت 09:42
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز:  سردار بابایی در همایش طلوع رویش‌ها، وصال اربعین و انتخابات شورای دانش آموزی علوی تصریح کرد: بسیج دانش آموزی زمانی موفق عمل می‌کند که به محض ورود به دانشگاه فعالیت خود را بیش از پیش آغاز کند و بدانیم آینده مملکت به دست دانش آموزان انقلابی رقم می‌خورد.

 

به گزارش سپاه نیوز؛ سردار سرتیپ دوم پاسدار محمد حسین بابایی فرمانده سپاه کربلای مازندران در همایش طلوع رویش‌ها، وصال اربعین و انتخابات شورای دانش آموزی علوی، اظهار داشت: بسیج دانش آموزی زمانی موفق عمل می‌کند که به محض ورود به دانشگاه فعالیت خود را بیش از پیش آغاز کند و بدانیم آینده مملکت ما به دست دانش آموزان انقلابی رقم می‌خورد.

 

سردار بابایی گفت: باید فعالیت دانش آموزان بسیجی به گونه ای باشد که افق دید دانش آموزان به سمت تمدن اسلامی برود که مقدمه آن تشکیل دولت اسلامی است و افرادی در منصب باشند که اعتقادات قلبی به ولایت فقیه داشته باشند و بدانیم اطاعتشان واجب شرعی از این جایگاه است.

 

وی ادامه داد: با بصیرت و هوشیاری مردم توطئه فتنه‌گران خنثی شده  و بدانیم جامعه که اسلامی شد منکرات کمتر و معروفات بیشتر و آنگاه شرایط برای تمدن اسلامی آماده می‌شود.

 

سردار بابایی بیان کرد: در دفاع مقدس برای مستضعفین جهان الگو شدیم و اکنون در جهان، جامعه اسلامی در حال تشکیل و برمبنای سیره و تفکر اهل بیت (ع) بوده که باید با انسجام بیشتر در این مسیر گام برداریم.

 

انتهای خبر/09

 

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است