پایگاه خبری سپاه پاسداران انقلاب اسلامی - فرمانده سپاه کربلا استان مازندران : طوفان تبلیغاتی غرب در اربعین درهم شکست
چاپ کردن این صفحه

فرمانده سپاه کربلا استان مازندران : طوفان تبلیغاتی غرب در اربعین درهم شکست

منتشرشده در مازندران سه شنبه, 30 مهر 1398 ساعت 11:23
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز: زائران امام حسین (ع) پیام امت مسلمان را به دنیا می‌رسانند که ما برای دین خود فداکاری می‌کنیم و به دشمنان اجازه نمی‌دهیم ارزش‌های ما را بر باد دهند.

به گزارش سپاه نیوز؛ سردار سرتیپ دوم پاسدار محمدحسین باباییفرمانده سپاه کربلا استان مازندران در گفت و گویی درباره شکسته شدن حصر رسانه‌ای اربعین در سال جاری با جهانی شدن "حب الحسین یجمعنا" به عنوان نخستین کلیدواژه پر تکرار جهان در شبکه‌های اجتماعی اظهار کرد: «إنّ لِقَتلِ الحُسينِ حَرارَةً في‌ قُلوبِ المُؤمِنينَ لاتَبرُدُ اَبَداً» پیامبر گرامی اسلام با این پیام نورانی آینده‌ای را به همه اطلاع دادند و پیام این است که خون سیدالشهدا ابداً به فراموشی سپرده نمی‌شود و جریان ایستادگی و مقاومت در برابر ظلم و مبارزه با باطل، یک حرکت و جریان دائمی است.

وی با اشاره به اینکه فلسفه شهادت امام حسین(ع) احیاء ارزش‌های دینی بوده است، افزود: در طول تاریخ برای مومنان واقعی که دنبال حقایق و ارزش‌های دینی هستند الهام بخش بوده و سبب تحولات فردی و اجتماعی فراوانی برای مومنان شده است.

 

فرمانده سپاه کربلا استان مازندران با اعلام اینکه با ظهور انقلاب اسلامی شاهد فوران این خون پاک هستیم، تصریح کرد: در انقلاب اسلامی راهپیمایی‌های روز قدس و عاشورای سال 57 کار را تمام کرد.

 

وی با اشاره به جمله گهربار امام خمینی(ره) که فرمودند ماه محرم ماه پیروزی خون بر شمشیر است، ادامه داد: انقلاب اسلامی ایران ادامه نهضت سیدالشهدا (ع) است.

 

سردار بابایی با اعلام اینکه وقتی که دشمن نتوانست در فضای حقیقی مانند جنگ تحمیلی و کودتای مختلف بر این جریان غلبه کند، دنبال ابزار تبلیغات رفت، خاطرنشان کرد: دشمنان با ایجاد طوفان تبلیغاتی سعی کردند که درخشندگی و زیبایی این جریان را زیر گرد و غبار پنهان کنند که موفق نشدند.

 

وی با بیان اینکه اگر صفحه و خط سیر رسانه‌های جهانی را از ابتدای انقلاب اسلامی مشاهده کنیم مشخص  است آنها دنبال پنهان کردن واقعیت‌های انقلاب اسلامی هستند که ادامه قیام سید الشهداست، تصریح کرد: فضای مجازی این امکان را به ما داد تا با استفاده از ابزاری که در اختیار همه قرار دارد، بتوانیم توجه آزادی‌خواهان جهان را به این سمت هدایت کنیم.

 

وی با اشاره به اینکه محور وحدت ما و جمع شدن دور هم، محبت سیدالشهد(ع)است خاطرنشان کرد: زائران امام حسین (ع) پیام امت مسلمان را به دنیا می‌رسانند که ما برای دین خود فداکاری می‌کنیم و به دشمنان اجازه نمی‌دهیم ارزش‌های ما را بر باد دهند.

 

فرمانده سپاه کربلا مازندران خاطرنشان کرد: این حرارت در قلب‌های مومنین سبب گرمی دل‌ها و وحدت و انسجام می‌شود که با قدرت نرم بتوانیم مقابل قدرت سخت دشمنان بر آنها غلبه کنیم.

 

وی در بخش دیگری گفت: مقام معظم رهبری( مد ظله العالی) اربعین را به عنوان یک رسانه بزرگ مطرح کردند و تاکیدات مستقیم و غیرمستقیم بر فعال‌ترشدن حرکت اربعین دارند و می‌طلبد در این حوزه با روش‌های تخصصی بیشتر ورود پیدا کنیم و ادامه حرکت زینب(س) که پیام‌رسانی واقعه کربلا و عاشورا بود را به بهترین نحو انجام دهیم.

 

سردار بابایی با اشاره به اینکه این حرکت یعنی یک گام تا جهانی شدن حرکت سیدالشهدا(ع)، تصریح کرد: قطعا کسانی هستند که با همین کلید واژه حساس می‌شوند و پیگیری می‌کنند که «این حسین کیست که عالم همه دیوانه اوست» چه جریان و حرکتی است.

 

وی با اعلام اینکه این حرکت جهانی شروع شده است و فرصت مناسبی برای افرادی که در فضای مجازی دستی بر کار دارند و آشنا به این فضا هستند، می‌باشد ادامه داد: با استفاده از همه شبکه‌های اجتماعی موجود در سطح جهان و با استفاده از همه زبان‌های زنده این حرکت را ادامه دهیم.

 

فرمانده سپاه کربلای مازندران در پایان گفت: در فضای مجازی می‌توانیم کلمه «حق» را به گوش همه کسانی که در محاصره تبلیغاتی دشمن هستند، برسانیم چرا که این حرکت، حرکت حق است و دلها را همراه می‌کند.