پایگاه خبری سپاه پاسداران انقلاب اسلامی - فرمانده سپاه کربلا استان مازندران تاکید کرد: ضرورت تقویت و انسجام موکب داران برای خدمات دهی به زائران
چاپ کردن این صفحه

فرمانده سپاه کربلا استان مازندران تاکید کرد: ضرورت تقویت و انسجام موکب داران برای خدمات دهی به زائران

منتشرشده در مازندران سه شنبه, 21 آبان 1398 ساعت 14:46
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز: فرمانده سپاه کربلا خواستار تقویت و انسجام موکب داران برای خدمات دهی به زائران اربعین حسینی شد.

به گزارش سپاه نیوز؛ سردار سرتیپ دوم پاسدار محمدحسین بابایی فرمانده سپاه کربلا استان مازندران صبح امروز(سه شنبه) در آیین تجلیل از موکب داران استان برای خدمات دهی به زائران اربعین در عراق با اشاره به اتفاقات ۴۰ ساله اخیر اظهار داشت: اگر دفاع مقدس و آرمان های انقلاب اسلامی نبود این زیبایی ها و شکوه و عظمت آفریده نمی شد.

 

وی با قدردانی از حضور باشکوه مردم در راهپیمایی اربعین حسینی افزود: این راهپیمایی اوج شکوه و عظمت جهان اسلام است و شاهد حضور گسترده ملت در این مراسم بوده ایم.

 

فرمانده سپاه کربلا با بیان اینکه باید خدمات موکب ها ارتقا یابد و زیباتر شود تصریح کرد: طبق اعلام یکی از علمای عراق، پیش بینی جمعیت ۱۰۰ میلیونی در اربعین دور از ذهن نخواهد بود و باید از ظرفیت ها برای خدمات دهی به زائران بهره گرفت.

 

سردار بابایی با عنوان اینکه یکی از لشکرهای امام زمان (عج) لشکر خراسان یا ایران است تصریح کرد: این نشان می دهد که باید برای ظهور حضرت حجت (عج)تلاش و فرهنگسازی کنیم.

 

وی حفظ و انسجام موکب داران را امری مهم برشمرد و گفت: همچنین باید نسبت به انجام کارهای فرهنگی برای تقویت خدمات برنامه ریزی شود.

 

 

انتهای خبر/09