شما اینجا هستید: خانهاستانهامازندرانفرمانده سپاه کربلای استان مازندران : بهداشت و درمان در سپاه اهمیت ویژه ای دارد

فرمانده سپاه کربلای استان مازندران : بهداشت و درمان در سپاه اهمیت ویژه ای دارد

منتشرشده در مازندران شنبه, 16 آذر 1398 ساعت 14:14
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز: فرمانده سپاه کربلا مازندران در جمع مدیران مراکز درمانی سپاه این استان گفت:سپاه در حوزه بهداشت و درمان اقدامات ویژه ای انجام می دهد.

به گزارش سپاه نیوز؛ سردار سرتیپ دوم پاسدار محمد حسین بابایی فرمانده سپاه کربلا استان مازندران در آئین افتتاح طرح شهاب درمانگاه ها و مراکز درمانی که همزمان با چهارمین همایش فصلی مدیران درمانگاه‌ها و مراکز درمانی سپاه کربلا برگزار شد، گفت:‌بهداشت و درمان جایگاه ویژه ای در سپاه دارد.

 

سردار بابایی با بیان اینکه چندی پیش تمام مراکز درمانی به عنوان واحد مستقل و صرفا با انگیزه ارائه خدمات درمانی کار می کرد ، تصریح کرد: رده های درمانی نیروهای مسلح امروز این توانایی را دارند که اگرمجموعه بهداشت و درمان کشور دچار مشکل شد آن را حل کند.

 

فرمانده سپاه کربلا استان مازندران با تصریح بر اینکه سپاه نگاه عمیق و راهبردی به مجموعه بهداشت و درمان دارد، ادامه داد:‌ باید هر روز بر توانمندی مراکز درمانی که یک مجموعه بزرگ از رامسر تا بهشهر را داریم ، افزوده شود.

 

فرمانده سپاه کربلا مازندران با بیان اینکه تمام درمانگاه ها یک نقشه راه داشته باشند ، گفت:‌ مجموعه درمان سپاه کربلا باید نواقص را برطرف کند و بر توسعه آن بیفزاید.

 

سردار بابایی با تاکید براینکه همه مسئولین نواحی و مدیران درمانگاه ها از همه ظرفیت خود در حوزه بهداشت و درمان استفاده کنند، خاطر نشان کرد:‌به عنوان نمونه باید در استفاده از آمبولانس ها مدیریت شود تا هم آمبولانس در اختیار شهرها و استان قرار بگیرد و  هم یگان های لشکر.

 

فرمانده سپاه کربلااستان مازندران به انتقال تجارب درمانی، راه اندازی کارگاه های آموزشی مفید ، برای به درمانگاه های ناحیه را لازم دانست و گفت:‌راه اندازی سلامتکده در درمانگاه های مازندران مورد نیاز است.

 

 

انتهای خبر/09

 

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است