شما اینجا هستید: خانهاستانهامازندرانفرمانده ناحیه بهشهر : باید از توان بسیج در رفع مشکلات بهره برد

فرمانده ناحیه بهشهر : باید از توان بسیج در رفع مشکلات بهره برد

منتشرشده در مازندران چهارشنبه, 04 دی 1398 ساعت 14:02
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز: فرمانده ناحیه بهشهر گفت: بسیج در بخش های مختلف، توانسته نقش مهمی در رفع مشکلات داشته باشد و باید از این توان استفاده شود.

 

به گزارش سپاه نیوز؛ پورقربان فرمانده ناحیه بهشهر در اجلاسیه مجمع بسیج شهرستان بهشهر اظهار داشت: استفاده از توان بسیج در بخش های مختلف از برنامه های مهمی است که در دستور کار قرار گرفته است.

 

پورقربان برگزاری اجلاسیه مجمع بسیج را نوعی هم اندیشی برای بهتر اندیشیدن و رفع مشکلات دانست وگفت: نگاه خردمندانه بسیجی و استفاده از این توان در بخش های مختلف، توانسته نقش مهمی در رفع مشکلات داشته باشد و باید از این توان استفاده شود.

 

فرمانده ناحیه بهشهر با اشاره به اینکه امروزه فضای مجازی وارد زندگی ما شده و نمی توان از آن گذشت، یادآور شد: باید با افزایش سواد رسانه ای در بخش فضای مجازی، از این فضا برای توسعه استفاده شود.

 

پورقربان با بیان اینکه بی تفاوتی و بی اهمیتی نسبت به فضای مجازی اثرات مخربی بر جای خواهد گذاشت ادامه داد: باید استفاده صحیح از این فضا به جامعه و جوانان و نوجوانان آموزش داده شود.

 

فرمانده ناحیه بهشهر در پایان اضافه کرد: تلاش برای نهادینه کردن ارزش های دینی و اسلامی در جامعه از وظایف مهم فضاهای مجازی و رسانه هاست و باید تلاش بیشتری در این بخش انجام شود.

 

انتهای پیام/

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است