شما اینجا هستید: خانهاستانهامازندرانمسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه کربلا استان مازندران: ملت ایران با افتخار در جبهه حق پرچم‌داری می‌کند

مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه کربلا استان مازندران: ملت ایران با افتخار در جبهه حق پرچم‌داری می‌کند

منتشرشده در مازندران دوشنبه, 23 دی 1398 ساعت 10:58
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز: مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه کربلا استان مازندران گفت: ملت ایران با افتخار در جبهه حق قرار داشته و پرچم‌داری می‌کند به طوری که امروز در جهان پرچم‌دار جبهه حق است.

به گزارش سپاه نیوز؛ حجت الاسلام والمسلمین یدالله غلامی مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه کربلا استان مازندران در مراسم گرامیداشت سردار سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی در ساری، با اشاره به اینکه ایام فاطمیه امسال با ایام شهادت سردار فاطمی مصادف شد، اظهار کرد: حوادث اخیر نشان از درگیری و تقابل دو جبهه حق و باطل دارد.

 

وی افزود: این درگیری‌ها تاریخچه طولانی از خلقت آدم و حوا تا به امروز دارد که ادامه پیدا کرده است، در حقیقت فرمان پروردگار پیام حق است و رزمندگان جبهه حق برای خدا جهاد می‌کنند و کفار هم برای طاغوت؛ همان تقابل بین خدا و بی‌خدایی است.

 

مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه کربلا استان مازندران تصریح کرد: انسان‌ها از زمان خلقت تا به امروز در یکی از این دو جبهه قرار دارند و مورد سوم نداریم، جبهه بی‌تفاوتی جریان و جبهه مستقلی نیست و در طول تاریخ این جبهه تیزکننده جبهه باطل بود.

 

وی اعلام کرد: ملت ایران با افتخار در جبهه حق قرار داشته و پرچم‌داری می‌کند به طوری که امروز در جهان پرچم‌دار جبهه حق است یعنی همان چیزی که در قرآن و فرموده ائمه بشارت داده شده است، جبهه حق و باطل امروز با شدت بیشتری با هم درگیرند، جبهه استکبار یا همان آمریکا با تمام امکاناتش به جنگ جبهه حق و خدا آمده است.

 

حجت الاسلام والمسلمین غلامی یادآور شد: دولت آمریکا در طی برنامه هسته‌ای از ما خواست اصل حاکمیت را برداریم، تا ما را از دین بردارند جبهه باطل دست برنمی‌دارد و هیچ‌گاه خیرخواه ما نمی‌شوند چرا که دشمن هستند.

 

مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه کربلای مازندران اضافه کرد: درگیری بین این دو جبهه در حال حاضر داریم، جبهه حق هم در هیچ زمانی با این امکانات حاضر نشده است جبهه مقاومت به برکت انقلاب اسلامی و علمداری ولایت و پرچم‌داری سردار سلیمانی و صدها گردان آماده در کشورهای مختلف منتظر جهاد هستند.

 

وی بیان کرد: انقلاب اسلامی زمینه ساز ظهور امام زمان (عج) خواهد بود و حق پیروز خواهد شد، شرطش استقامت است، پس از شهادت مظلومانه سردار سلیمانی این سوال مطرح می‌شود که چرا امریکایی‌ها دست به چنین حماقتی زدند؟

 

حجت الاسلام والمسلمین غلامی ادامه داد: استکبار در دنیا از سال‌ها قبل راهبردی را برای خاورمیانه یا همان غرب آسیا تعریف کردند و آن تغییر آرایش جغرافیایی منطقه ماست که از آن با نام معامله قرن یا خاورمیانه بزرگ، یاد می‌کردند.

 

وی تأکید کرد: یکی از برکات وجودی سردار قاسم سلیمانی این بود ک جلوی تجزیه در این منطقه را نداد، کشورهای سوریه، عراق، ایران و… قرار بود تکه تکه شوند، دولت‌های جبهه باطل با راهبردهای دولت‌سازی، ملت‌سازی، بالا بردن ضریب امنیت صهیونیست‌ها در این مناطق و تسلط بر منطقه وارد عمل شدند.

 

مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه کربلای مازندران افزود: از مؤلفه‌های قدرت می‌توان به تولید، توسعه، حفظ و به نمایش درآمدن قدرت یک کشور اشاره کرد که بسیاری از کشورها مؤلفه آخر را ندارند ولی کشور ما امروز از قدرت بازدارندگی در این زمینه برخوردار است.

 

حجت الاسلام والمسلمین غلامی در پایان گفت: امیدواریم خون حاج قاسم سلیمانی ریشه کنی جبهه باطل را در منطقه به همراه داشته باشد.

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است