شما اینجا هستید: خانهاستانهامازندرانبه همت سپاه کربلا استان مازندران صورت گرفت؛ افتتاح ۲۹۶ پروژه محرومیت زدایی در استان

به همت سپاه کربلا استان مازندران صورت گرفت؛ افتتاح ۲۹۶ پروژه محرومیت زدایی در استان

منتشرشده در مازندران دوشنبه, 21 بهمن 1398 ساعت 10:00
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز:  ۲۹۶ پروژه محرومیت زدایی به مناسبت دهه فجر در روستای کمانگر شهرستان بابل افتتاح شد.

 

 

به گزارش سپاه نیوز؛ سردار سرتیپ دوم پاسدار محمدحسین بابایی فرمانده سپاه کربلا استان مازندران در مراسم افتتاح پروژه‌های محرومیت زدایی در بابل اظهار داشت: با رأی به نظام اسلامی و ایستادن پای آن اهداف متعالی داریم و مردم باید در سایه نظام مقدس اسلامی به رفاه نسبی دست یابند.

 

سردار بابایی افزود: دشمنان تلاش دارند با فشار و جنگ همه جانبه مردم را وادار کند تا از آرمان‌هایشان دست بکشند و طی هفت سال اخیر جنگ تمام عیار اقتصادی را پیش گرفته اند.

 

فرمانده سپاه کربلا با اشاره به تشکیل ۸۰۰ گروه جهادی در استان یادآور شد: سپاه از مردم، با مردم و برای مردم است و باید با ادامه این مسیر نورانی در همه جبهه برای رفع محرومیت‌ها اقدام کنیم.

 

وی با گرامیداشت شهادت سردار سلیمانی افزود: همه مردم از شهادت حاج قاسم سلیمانی سوگوار شدند و این محبت ناشی از عمل صالح وی است.

 

سردار بابایی از تشکیل قرارگاه محرومیت زدایی در شهرستان‌های مختلف خبر داد و گفت: محرومیت زدایی جنبه‌های مختلف نظیر تشکل‌های اقتصادی، اشتغالزایی، صندوق‌های محله محور و ... دارد.

 

وی توانمندسازی را از جمله اهداف طرح‌های محرومیت زدایی بیان کرد و افزود: ۲۹۶ پروژه همزمان با دهه فجر توسط سپاه کربلا افتتاح شده است و تا پایان سال جاری دو هزار پروژه محرومیت زدایی اجرا می‌شود.

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است