شما اینجا هستید: خانهاستانهامازندراندبیر قرارگاه جهادی مبارزه با کرونا بسیج دانشجویی علوم پزشکی مازندران: گروه های جهادی در خط مقدم مقابله با کرونا هستند

دبیر قرارگاه جهادی مبارزه با کرونا بسیج دانشجویی علوم پزشکی مازندران: گروه های جهادی در خط مقدم مقابله با کرونا هستند

منتشرشده در مازندران شنبه, 17 اسفند 1398 ساعت 13:02
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز: دبیر قرارگاه جهادی مبارزه با کرونا بسیج دانشجویی علوم پزشکی مازندران با اشاره به اینکه گروه های جهادی در خط مقدم مبارزه با کرونا قرار گرفتند از فعالیت ۶۰ نفر در این قرارگاه خبر داد.

به گزارش سپاه نیوز؛ الماسی دبیر قرارگاه جهادی مبارزه با کرونا بسیج دانشجویی علوم پزشکی مازندران در گفتگویی با اشاره به فعالیت ۶۰ نفر در قالب‌های مختلف قرارگاه جهادی مبارزه با کرونا بسیج دانشجویی علوم پزشکی مازندران اظهار داشت: این افراد به صورت حضوری و غیرحضوری در بخش‌هایی نظیر برپایی غرفه‌ها، تولید ماده ضدعفونی کننده، بخش رسانه‌ای و غیره فعالیت دارند.

 

مسئول گروه جهادی بسیج دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی مازندران با اظهار اینکه گروه‌های جهادی به همراه نیروهای بسیج و سپاه با گندزدایی و ضدعفونی شهرهای مازندران در خط مقدم مبارزه با کرونا قرار دارند، افزود: سپاه و بسیج در روزهای اخیر با بسیج کلیه امکانات و تجهیزات جهت ریشه‌کن کردن این ویروس از شهرها و اماکن عمومی پا به عرصه نهادند تا با همدلی و همکاری هم‌وطنان بار دیگر برگ زرینی در تاریخ ایران اسلامی ثبت کنند.

 

وی تصریح کرد: به‌دنبال شیوع ویروس کرونا همه اقشار بسیجی به همراه مراکز درمانی و بهداشتی طرف قرارداد درمانی آماده جلوگیری از شیوع ویروس کرونا در استان شدند و با کمک دانشگاه داروسازی در آخرین مرحله موفق به تولید ۳۵۰ لیتر ماده ضدعفونی کننده شدند.

 

الماسی تأمین ماده اولیه الکل را از جمله نیازها برشمرد و گفت: در صورت تأمین این ماده اولیه قادر هستیم، استان را از نظر تولید مواد ضدعفونی کننده خودکفا کنیم.

 

دبیر قرارگاه جهادی مبارزه با کرونا بسیج دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی مازندران با اشاره به اینکه فعالیت این قرارگاه تا پایان ریشه کنی کرونا ادامه دارد، تصریح کرد: خوشبختانه مسئولان سپاه کربلا و علوم پزشکی مازندران همکاری خوبی با این قرارگاه دارند.

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است